tööaja arvestus

  • pille
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 6 kuud tagasi #48923 lisas pille
tööaja arvestus lisas pille
tere,
selline küsimus: olen väikeettevõttes poole kohaga tööl. Tööandja arvestab summeeritult töötunde. Mille järgi arvestatakse seda? Nimelt, kauplus on avatud t-r 10.00- 18.00 ja l 10.00-15.00. Kas siis arvutatakse kalendritööpäevade järgi või poe avatud päevade järgi?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 6 kuud tagasi #48924 lisas .
Vastas . teemas tööaja arvestus
tunde arvutatakse ikka tundide järgi.... (1 tund - 60 min, ööpäevas 24 tundi jne.) Niimitu tundi kui töötasid, niipalju tunde on ka graafikus. Mis puutuvad siia kalendri- või poe avatud päevad? Või mida sa küsid?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • pille
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 6 kuud tagasi #48925 lisas pille
Vastas pille teemas tööaja arvestus
asi on selles, et tegelikult on pood lahti e-r 9.00- 18.00 aga nüüd lühendas omanik poe lahtioleku aega, nii nagu enne kirjutasin. Kui arvutada jaanuari töö päevi siis jah tuleb poole kohaga 88 tundi, mis teeb 11 tööpäeva, sel juhul teen mina rohkem tööpäevi kui omanik ise. Omanik ise töötab sealsamas poes. ma alguses arvasin, et ikka nii nagu on pood lahti, siis on ka töötunde arvestatud. Üks segane asi igal juhul. Kas üldse saab mõjutada poe lahtioleku töötunde?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 6 kuud tagasi #48926 lisas .
Vastas . teemas tööaja arvestus
tegelikult ei saa aru, milles sinu probleem on. 88 tundi ongi ju pool kohta. Tunde ei arvestata päevade järgi. Mis puutub sinusse see, kui palju omanik ise tööl on? Kas lepingu järgi on sinu tööaeg kuidagi seotud omaniku enda tööl oldud päevadega?
Kaupluse lahtioleku ajad on ikka omaniku otsustada, kui sul ei ole just lepingus konkreetselt päevad ja kellaajad kirja pandud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.