raske

  • Nelli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 6 kuud tagasi #49041 lisas Nelli
raske lisas Nelli
Töötan turismiettevõttes. Mul on kehtiv tööleping,mille järgi peaksin töötama täistööaja, ehk siis 8 tundi päevas. Ülemusega on mul suuline kokkulepe, et tegelik tööaeg on 4 tundi päevas. Olen kiire tüdruk, saan töö 2 tunniga tehtud ja lähen koju ära. Nüüd tahab ülemus mulle tööluusi teha. Muuhulgas pole ta nõus mulle suveperioodil puhkust andma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 6 kuud tagasi #49044 lisas imelik
Vastas imelik teemas raske
\"Raske\" elu teil tõesti aga mis selle kurtmise eesmärk siis nüüd olema peaks? Või oli siin ka mõni küsimus mida mina välja ei loe?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Nelli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 6 kuud tagasi #49045 lisas Nelli
Vastas Nelli teemas raske
Jah, kas tal on õigus mulle tööluusi teha - kas ma siis pean tühja passima seal kohapeal kuni tunnid täis? Palk isegi väike - Soomes makstakse koristajatele hulga rohkem...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 6 kuud tagasi #49046 lisas imelik
Vastas imelik teemas raske
Jah on küll õigus tööluusi teha, sest omavoliline töölt lahkumine just seda tähendabki. Tehke tööandjale ettepanek muuta töölepigus tööaega hoopis 2h päevas siis kui 2h saab kõik kokkulepitud töö tehtud milleks üldse algul siis 8h päevas oli?
Palk on ikka täpselt see mis pooled omavahel kokku lepivad.
Jah Soomes on taevas sinisem ja lumi valgem jne. tekib küsimus miks te juba Soomes ei tööta ja seal suur palka ei teeni?
No ei meeldi mulle selline hala.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.