tööülesannete pähe määrimine

  • RickJames
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 3 kuud tagasi #49379 lisas RickJames
Värk siis selline, et ülemus tahab kirjutada tööülesandeid juurde,mis mul praegu töölepingus ei ole. Mina töötajana ei ole huvitatud neist tööülesanetest. Kas tööandjal on õigus mind koondada/vallandada? Asi veel selline, et mul on tükitöö, et sellesmõtes tööandja minu tõttu kahju ju ei saa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • RickJames
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 3 kuud tagasi #49429 lisas RickJames
Vastas RickJames teemas tööülesannete pähe määrimine
Et siis mitte ühtegi vastust?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kaimar
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 3 kuud tagasi #49447 lisas Kaimar
Vastas Kaimar teemas tööülesannete pähe määrimine
Nagu näha, on teil hale foorum ja keegi lihtsalt ei taha ega julge teemat üles võtta. Just nimelt on ju kogu ettevõtlus üles ehitatud lammaste peale. Samas, kui lambad liialt konsolideeruvad ja ametiühinguid looma hakkavad ning liig- massiliselt oma õigusi nõudma hakkavad, tuleb siin regioonis tootmismahtusid kahandama hakata ning suurtootmisi odavamatesse regioonidesse edasi viia. Tasakaal on siinnnevõtmesõna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lauri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 3 kuud tagasi #49448 lisas lauri
Iseenesest on lubatud seda teha, aga loogiliselt m6eldes kui muudetakse töölepingut, ja pannakse tööülesandeid juurde, siis v6iks ka palk t6usta. Nagu me k6ik teame et kui tööleping muudetakse siis inimene kirjutab sinna alla kui ta n6us on. Kui inimene ei ole n6us siis on 2 v6imalust- muuta tööleping selliseks et töötaja on rahul v6i siis koondada inimene sellelt ametikohalt. Lahti ei ole lubatud lasta selle eest, kui sa ei ole rikkunud oma töölepingus kijas olnud punkte. Sinna juurde kuuluvad ka tööülesanded.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 3 kuud tagasi #49449 lisas .
tööandjal on õigus teha muudatusi töökorralduses, lammastega ega sinu õigustega pole siin midagi pistmist. Kui tööandja leiab, et sinu koht selliste tööülesannetega ei ole jätkusuutlik, ja tegelikult oleks selle kohal võimalik ka teisi ülesandeid täita ilma et tööaja norm kannataks, siis on tööandjal täielik õigus vajalikud muudatused töökorralduses teha. Kui sinu ainus põhjus keeldumiseks on see, et sul on praegu piisavalt mugav ja sa pole lihtsalt huvitatud mingitest muutustest, siis on tööandjal õigus sind koondada, luua uus töökoht uute ülesannetega ja võtta sinna uus inimene, kui seda on ettevõtte huvides tarvis. Kuna sa töötasu kohta midagi ei kirjutanud, siis oletan, et vastavalt lisanduvate ülesannetega lisandub ka tasu uuteülesannete eest ja sinu keeldumise põhjuseks on lihtsalt tahtmatus midagi praeguses olukorras muuta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.