Jama puhkusega

  • Killu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 1 Kuu tagasi #49556 lisas Killu
Jama puhkusega lisas Killu
Asusin tööle novembri lõpus 2011 aasta. Mingi aeg tagasi palus ostujuht meil kirja panna, millal puhkusele tahame minna. Algul panin nii, et jaanipäev jäi sisse, aga siis ostujuht ütles, et minu osakonna teise vahetuse töötaja tahab samal ajal minna-olin nõus enda puhkust 2 nädalat edasi lükkama.
Nüüd on käes juba mai lõpp ja minu puhkus peaks olema 2.juuli-15.juuli! Töö juures koosolekul tuli aga välja, et poolel minu vahetusel on samal ajal puhkus..juhataja ütles selle peale, et kõik koos puhkust ei saa, et ikka ükshaaval. Aga meil kõigil juba plaanid tehtud ja meil kõigil ka pisikesed lapsed kodus. Kuidas see võimalik on ja mida edasi teha?
Ette tänades,
Killu

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 1 Kuu tagasi #49557 lisas .
Vastas . teemas Jama puhkusega
Kas see kirja panemine tähendas ikka puhkusegraafiku koostamist? Kui nii, siis graafikujärgset puhkust saab muuta ainult poolte kokkuleppel. Ja kui sa muutmisega nõus ei ole, siis jäädki ettenähtud ajal puhkusele. Pealegi oled sa juba korra ülemusele vastu tulnud ja puhkuse aega muutnud, nagu kirjutasid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Killu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 1 Kuu tagasi #49559 lisas Killu
Vastas Killu teemas Jama puhkusega
No igaüks kirjutas oma ostujuhi juures, millal ta puhkust tahaks..me kirjutasime selle mingile paberilipikule..
Juhataja ütles, et mis puhkust mina veel tahan, et alles olin puhkusel...
Mul oli 17.aprill-10.mai õppepuhkus..tegin eksameid!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 1 Kuu tagasi #49560 lisas .
Vastas . teemas Jama puhkusega
õppepuhkus tõesti ei puutu asjasse.
No kui puhkusegraafikut üldse pole, siis on töötajal õigus anda avaldus puhkusele jäämiseks 14 päeva ette ja võib jääda puhkusele.

TLS
§69. Puhkuse ajakava

(3) Puhkuste ajakavasse märkimata puhkuse kasutamisest teatab töötaja tööandjale 14 kalendripäeva ette kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.