Täitelehe alusel summad valesti kinnipeetud, kes vastutab

  • ragne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 1 Kuu tagasi #49616 lisas ragne
Täitelehe alusel on enam 4 kuu vältel enam kinnipeetud kui lubab skeem www.kpkoda.ee/content/avaliku-poole-ling...%B6tasu-arestimise-p algast. Raamatupidaja 4 kuu jooksul selgitusi ei anna ega kirjadele ei reageeri. Täna selgus, et tema polevat kohtutäiturilt infot saanud, et mul on ka 1 ülalpeetav. Mina olen selle info täiturile, koos dokumentidega edastanud. Vastutust ei vōta tekkinud olukorra eest ei täitur ega raamatupidaja. Keda ja kuhu peaks kaebama, et ebaseaduslikult enam kinnipeetud summad tagasi saada. Lisan, et nüüd juunis maksti ette 3 kuu puhkuserahad aga kinnipidamine tehti nagu oleks see ühe kuu palk. Teavitasin sellest avaldusega täiturit palun tagasi maksta enam kinnipeetud summad, kuid vastuseks on vaikus. Täitur palub suhelda tōöandjaga ja tōōandja täituriga, mōlemad pooled aga leiavad et kumbki neist ei peaks minuga suhtlema ega vastutust vōtma. Keda ja kuhu kaevata, et saada tagasi alusetult kinnipeetud summad ja tagastus puhkuserahadelt

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 3 nädalat tagasi #49655 lisas Kata
Tööandja peab tegutsema vastavalt kohtutäiturilt saadud aktile. Kui seal ei ole kirjas, et sul on ülalpeetav, siis oled ise selle olukorra tekitanud täiturile andmete mitteõige esitamisega.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ragne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 2 nädalat tagasi #49677 lisas ragne
Mina saatsin täiturile andmed lapse kohta ja ka sünnitunnistuse ja vastava avalduse aga miks täitur seda infot tööandjale ei esitanud seda ma ei tea ja täitur ei vasta ka küsimustele

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 2 nädalat tagasi #49678 lisas .
no kui täitur pole tööandjale infot edastanud, siis ei saa tööandja ka millegi eest mingit vastutust võtta, kui ta tegutses vastavalt täiturilt saadud nõudele. Sel juhul saad nõuda ainult täiturilt ja tööandja on teinud kõik õigesti.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.