LÕPPARVE

  • Joonas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 2 nädalat tagasi #49673 lisas Joonas
LÕPPARVE lisas Joonas
Tere lugupeetud,

Selline mure, et andsin töölepingu ülesütlemisavalduse 19.06.2012, põhjuseks paragrahv 28 Lõige 1,2,3, need rikkumised on olnud pidevad.
Siiani ei ole saanud ma lõpparvet. Kuna on rikutud mitmeid lepingu punkte,siis otsustasin minna töövaidluskomisjonini välja.
Mida ja , kui palju mul on õigus nõuda, kui on pidevalt palgad hilinenud, pole saanud puhkusetasu, pole saanud lõpparvet jne..
Kui seadus näeb ette, et mul on õigus nõuda kolme kuu keskmist palka hüvitiseks, siis kui reaalne see on , et töövaidluskomisjon nii otsudtab?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 2 nädalat tagasi #49676 lisas imelik
Vastas imelik teemas LÕPPARVE
Eks nõuda saab neid tasusi mis saamata ja kui TL öeldi üles põhjusel, et tööandja on oma lepingut oluliselt rikkunud siis saab jah nõuda lisaks ka kuni 3 kuu keskmist töötasu.
TLS§100(4) Kui töötaja ütleb töölepingu erakorraliselt üles põhjusel, et tööandja on lepingut oluliselt rikkunud, maksab tööandja töötajale hüvitist töötaja kolme kuu keskmise töötasu ulatuses. Kohus või töövaidluskomisjon võib hüvitise suurust muuta, arvestades töölepingu ülesütlemise asjaolusid ja mõlema poole huvisid.

Kui reaalne oleneb põhjendustest ja kui tõsist ja suurt kahju need rikkumised teile kaasa tõid.
Loe nt. seda lahendit:
www.ti.ee/index.php?article_id=1694&page=349&action=article&

ti.ee lehelt leiab muudki vajaliku infot ja head lugemist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.