Puhkuselt tööle kutsumine...

  • Estrita
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 1 nädal tagasi #49703 lisas Estrita
Olen puhkusel ja kutsuti tagasi tööle kolmeks päevaks (tööd tegin viie päeva eest)
Kas mul on siis õigus saada kolm puhkuse päeva ja kahe päeva eest rahaline hüvitis?
Töönädal on 40 tunnine(minul tuli 39 tundi kolm päeva)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 1 nädal tagasi #49704 lisas imelik
Vastas imelik teemas Puhkuselt tööle kutsumine...
39h eest saad töötasu nii kuis ikka, võimalik, et tekkisid ka ületunnid, ja saad ka 3 puhkusepäeva puhkusele otsa kui te just teisiti kokku ei leppinud.

TLS§69(5) Tööandjal on õigus puhkus katkestada või edasi lükata ettenägematu olulise töökorralduse hädavajaduse tõttu, eelkõige kahju tekkimise ärahoidmiseks. Tööandja hüvitab töötajale puhkuse katkestamisest või edasilükkamisest tekkinud kulud. Kui puhkus katkestati või lükati edasi, on tööandja kohustatud andma töötajale kasutamata jäänud puhkuseosa vahetult puhkuse kasutamist katkestava või edasilükkava asjaolu äralangemisel või poolte kokkuleppel muul ajal.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Gunn
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 11 kuud tagasi #49729 lisas Gunn
Vastas Gunn teemas Puhkuselt tööle kutsumine...
Mul on tulemas puhkus 3 nädalat(23. Juuli-12. August). Ülemus ütles, et kõike ma küll ei saa, et kutsuvad mind vahepeal tööle, kuigi mul on juba ammu plaanid tehtud puhkuseks. Kas ma pean minema? Ja kui pean, siis mis hüved mulle sellega kaasnevad?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • TLS
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 11 kuud tagasi #49730 lisas TLS
Vastas TLS teemas Puhkuselt tööle kutsumine...
TLS§69(5) Tööandjal on õigus puhkus katkestada või edasi lükata ettenägematu olulise töökorralduse hädavajaduse tõttu, eelkõige kahju tekkimise ärahoidmiseks. Tööandja hüvitab töötajale puhkuse katkestamisest või edasilükkamisest tekkinud kulud. Kui puhkus katkestati või lükati edasi, on tööandja kohustatud andma töötajale kasutamata jäänud puhkuseosa vahetult puhkuse kasutamist katkestava või edasilükkava asjaolu äralangemisel või poolte kokkuleppel muul ajal.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.