lõpparve

  • kertu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 11 kuud tagasi #49798 lisas kertu
lõpparve lisas kertu
Olen töötanud 2011 novembrist kuni 2012 aasta augustini. Eelmise aasta eest sain nädal puhkust juurde, kui muidu on 28 päeva, siis mul oli 30 päeva saada. Olen kastunanud ühe nädala aprillist ja kaks juulist. Kui palju ma peaksin saama puhkusehüvitist?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 11 kuud tagasi #49799 lisas .
Vastas . teemas lõpparve
kui pikk sul lepingu järgi puhkus on? 28-päevase puhkuse korral ei saa sul kuidagi olla 30 päeva saada, kui töötad 2011 nov - 2012 augustini. Kui sul on lepingus 28 päeva puhkust ette nähtud, siis on selle perioodi eest saada 23,33 päeva. Ei saa täpselt aru, kui palju puhkust kasutanud oled. Mis tähendab "Eelmise aasta eest sain nädal puhkust juurde"? Kui puhkasid sel aastal 3 nädalat, s.o. 21 päeva, siis on sul saada lahkumise korral kompensatsiooni 2,33 päeva eest, aga kui see eelmise aasta näda jutt tähendas, et puhkasid ka eelmisel aastal nädala, siis oled hoopis 4,67 päeva ette puhanud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kertu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 11 kuud tagasi #49800 lisas kertu
Vastas kertu teemas lõpparve
Puhkuste lehel oli mul puhkuse jääk selle aasta algul 5 nädalat , tähendab siis 35 päeva (minu eksitus). Olen siis ära kasutanud hetkel 21 päeva, tahangi teada saada, et kui palju ma saan hüvitist vms. Et kas üks päev on 2,33 ehk siis 7x2,33 või kuidas? Vabandan, ma pole nendes asjades kõige teadlikum ja tahangi teada saada enne lõppu, et kas pärast ikka kõik õige on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kertu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 11 kuud tagasi #49801 lisas kertu
Vastas kertu teemas lõpparve
Vabandan, pea nii laiali hetkel otsas, olen oktoobrist-augustini siis tööl. Veel kord vabandused.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 11 kuud tagasi #49802 lisas .
Vastas . teemas lõpparve
Kas sul on lepingus puhkus ette nähtud 35 päeva?
kui lepingus on puhkus määratud 28 päeva, siis on iga kuu eest saada 2,33 päeva puhkust, kui lepingus on 35 päeva puhkust, siis on ühe kuu eest saada 2,92 päeva. Kumbagi variandi korral ei ole sul 2011 aasta eest saada tervet nädalat puhkust. Ja kui lahkud augustist, siis loomulikult ei ole sul saada ka 2012 aasta eest terve aasta puhkust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 11 kuud tagasi #49803 lisas .
Vastas . teemas lõpparve
kui oktoobrist, siis tuleb tõesti nädal 2011 eest. Järelikult lepingus ikka 28 päeva puhkust. Järelikult on sul saada siis kompensatsiooni 4,63 päeva eest

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 11 kuud tagasi #49804 lisas imelik
Vastas imelik teemas lõpparve
Kuidas sul olla 5 NÄDALAT puhkuse jääk aasta alguse seisuga?
Räägi tööle asumise ja TL lõppemise kuupäevadest ka siis saab täpsemat arvestada palju puhkust välja teenitud?
Kas töölepingus on aastapuhkus 28p või 35p?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kertu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 11 kuud tagasi #49805 lisas kertu
Vastas kertu teemas lõpparve
Eelmine aasta oli mul katseaeg, sel ajal puhata ei saanud. Mina ei tea, aga puhkuste lehel oli jääk 35 päeva, kui jaanuaris tuli märkida, millal soov puhata on kellelgi. Lepingus oli minu teada 28 päeva. Aga puhkuste lehel on 35 päeva.
Asusin tööle 13oktoober. Lõpp peaks olema 31august.
Ära kasutanud olen 21 päeva.
Ma pole nendes asjades teadlik, tahan välja arvutada, palju mul saada on veel või kas üldse midagi saada on (st. rahaliselt).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 11 kuud tagasi #49806 lisas imelik
Vastas imelik teemas lõpparve
2011a eest on välja teenitud 7p, 2012a eest 18,67p kokku 25,67, puhanud olete 21p seega kasutamata on teil 4,67p, nende eest saategi hüvitist rahas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kertu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 11 kuud tagasi #49807 lisas kertu
Vastas kertu teemas lõpparve
suured tänud :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.