töölt lahkumine

  • Kairi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 9 kuud tagasi #49899 lisas Kairi
töölt lahkumine lisas Kairi
tere minu mure siis selles et mul hakkas kool paides ise töötan tallinnas ,tööandja oli juba ammu teadlik sellest et mul kool algab,soovisin poolekohaga tööd ,sellele tuli eitav vastus ,ning panin lahkumisavalduse. küsimus siis et ka tööandjal on õigus mind kuu kinni hoidma kui mõjuvaks põhjuseks on õppima asumine nii kaugel linnas? mis õigused oleksid mul ,sest mul reaalselt pole enam elukohta tallinnas?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 9 kuud tagasi #49900 lisas imelik
Vastas imelik teemas töölt lahkumine
Kõige mõistlikum oleks poolte kokkuleppel TL lõpetada.
Kinni ei saa kedagi hoida aga kuna teatsite kooli minemisest ammu ja elukoha vahetus ei käi ka üleöö siis pole ka tegu erakorralise juhtumiga seeläbi tuleb seadusele toetudes TL ülesütlemisest ette teatatada 30p kui teatate vähem võib tööandja teilt hüvitist nõuda.
Aga huvitav kuidas te poole kohaga siis tööl oleksite saanud käia?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 9 kuud tagasi #49901 lisas .
Vastas . teemas töölt lahkumine
teemast välja, aga minu arvamus on, et Paide ei ole Tallinnast sugugi nii kaugel asuv, et seda nii rõhutama peaks. Heade teeoludega sõidab seda vahet ca 1 tund ja 15 min. Max aeg on 1,5 tundi. Ka Tallinnas ühest linnaservast teise sõidab tipptunnil pea sama aja. Ja maanteesõit on oluliselt mugavam, kui linnavahel sammhaaval liikumine :D. Aga see ei ole muidugi vastuseks küsijale.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.