Töövõimetus.

  • Anu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 8 kuud tagasi #50004 lisas Anu
Töövõimetus. lisas Anu
Sain 40 protsenti grupi.Kui tööandjale sellest rääkisin,siis talle see ei meeldinud.Ütles,et peab nüüd vähendama minu töökoormust 40 protsendi võrra ja kui leiab uue töölise kes pole grupi peal,siis vallandab mind.Aga ma olen võimeline tegema seda tööd ja grupp ei sega hetkel minu töötegemist.Kuidas saab tööandja vähendada minu töökoormust või vallandada?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 8 kuud tagasi #50005 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töövõimetus.
Kui teie pole nõus töökoormuse vähendamisega siis tööandja EI SAA SEDA ise teha, sest TL saab muuta vaid poolte kokkuleppel.
Ka vallandamiseks peab olema mõjuv põhjus, töövõimetuse % pole seda kindlasti seda enam, et töötaja töö sellest ei kannata st. saate edukalt edasi hakkama.
Te saate nüüd ka töövõimetuspensioni vast, kui nii siis esitage tööandjale pensionitunnistus siis on teil 35päevane aastapuhkus millest tööandjale 7p hüvitab sots.amet ja kindlasti mainige tööandja, et tema saab nüüd teie töötasu pealt sotsiaalmaksu vähem maksta ja näidakse kasvõi neid linke.

www.ensib.ee/andmikud/

www.ensib.ee/riigipoolse-sotsi aalmaksu-tasumine-isikute-eest-kes-saavad-toovoimetuspensioni-2/

http://www.e mta.ee/index.php?id=14301

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.