avaldus hiljem

  • Mammu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 6 kuud tagasi #50183 lisas Mammu
avaldus hiljem lisas Mammu
Tere,

Selline küsimus,
Dekreedi viimane kuupäev oli 31.12.2012. Avalduse lapsehoolduspuhkusele jäämiseks olin sunnitud kahjuks viima tööle 03.01.2013 ... kuupäev avaldusel oli aga 14 dets.(oli valmis kirjutatud, aga ei saanud viia 14 kp varem, nagu õige olnuks, kuna vanem laps oli raskelt haige) . Kas sellest on mingi jama vôi jääb minul midagi saamata vôi on tööandjal õigus millegi üle "jonnida" .???

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 6 kuud tagasi #50184 lisas imelik
Vastas imelik teemas avaldus hiljem
Millest täna 06.01. selline küsimus kas tööandja siis jonnib või on teil muu jama?
Oleks ju võinud avalduse saata õigel ajal postiga või e-mailiga või SMS-ga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mammu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 6 kuud tagasi #50186 lisas Mammu
Vastas Mammu teemas avaldus hiljem
Veel ei ole jonninud....Ma küsingi igaksjuhuks et ette teada... Novot, olin udupea jah kahjuks, kuna aeg oli pingeline ja peas olid teised asjad

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mammu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 6 kuud tagasi #50187 lisas Mammu
Vastas Mammu teemas avaldus hiljem
Ja oot.. avaldus smsiga... ???? nüüd ma vist olen tõepoolest natukene lubjakas või vanamoeline...vôi on mul midagi vahele jäänud???

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mammu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 6 kuud tagasi #50194 lisas Mammu
Vastas Mammu teemas avaldus hiljem
Kas siis vòib sellest mingi jama tulla vôi mitte???

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 6 kuud tagasi #50196 lisas .
Vastas . teemas avaldus hiljem
no põhimõtteliselt tööandja ju teadis, et sa peale dekreeti lähed lapsehoolduspuhkusele ja keelata sul LHP-le minemast pole tal ka mingit võimalust, nii et mis jamasid sa silmas pead?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 6 kuud tagasi #50197 lisas imelik
Vastas imelik teemas avaldus hiljem
Miks sa siin meie peale karjud oma mitmete ? märkidaga?
Jah tööandja võnuks su näiteks tööluusi pärast lahti lasta. Vanemahüvitist saad ikka olenemata sellest mida tööandja teeb.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mammu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 6 kuud tagasi #50199 lisas Mammu
Vastas Mammu teemas avaldus hiljem
Ma tänan vastuse eest. Keegi pole karjunud, pole ehk vaja kôike nii isiklikult alati vôtta!? Teile teadmiseks olen lugenud siin foorumis paljusid küsimusi ja vastuseid samuti ... ja tuleb nentida et tôepoolest on niimônedki küsimused sellised et tundub et inimestel pole peas midagi peale juuste ja kahe kôrva.. aga on ka teie vastustest välja loetav suhtumine, mis andke mulle andeks jätab ikka korralikult soovida!!! ehk olete vale töö peal, vôi vajate puhkust? ja rääkimata suhtumisest on teie vastustes pidevalt ka palju ebaolulisi lauseid ja nö offtopic küsmusi! Minule vastamise puhul näide (millest 06.01.2013 selline küsimus?) ehk jahtute maha??? :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 6 kuud tagasi #50201 lisas imelik
Vastas imelik teemas avaldus hiljem
Saan aru, et kui on sünnitusjärgne depressioon jms. siis tundub kõigi teiste jutt jama, üleolev vms. aga enda vigu ei nähta ja veel vähem tunnistatakse.
Mis oli valet selles, et küsisin miks nüüd selline küsimus päevakorda tekkis, sest tihti küsijad jätavad olulise rääkimata või esitavad vaid enda nägemuse...aga noh mis sellest enam.

Aa ja see SMS teema - ehk tuleks teil ka tänapäeva tulla ja seda ka neti suhtluse kirjapildi kasutamise korral.

Aga lõpetuseks jõudu teile!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mammu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 6 kuud tagasi #50202 lisas Mammu
Vastas Mammu teemas avaldus hiljem
Jah muidugi,kui on beebiga kodus oleva naisterahvaga tegemist tähendab see KINDLASTI sûnnitusjärgset depressiooni jms. ;) vägagi oodatav vastus ja just sellest suhtumisest ma siin rääkisingi. aga ma katsun järgmine kord oma küsimärke ohjeldada, need ilmselt on inimestele üle jõu käivad...
Jôudu on ikka tarvis ma tänan ning teilegi naeratamist igasse päeva :))

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.