Täsikohaga töö, tunnid ei tule täis

  • Agnes
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 4 kuud tagasi #50418 lisas Agnes
Mul on täiskohaga leping, aga tunnid ei tule täis. Palka saame normtundide eest. Kui keegi haigeks jääb kutsutakse graafikuväliselt tööle, aga lisatasu kunagi ei maksta selle eest. Kas see on korrektne? Kas ei peaks maksma 1,5% koefitsendiga, hoolimata sellest, et normtunnid ei tule täis?. Graafikujärgselt oli mul ju vaba päev...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ?
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 4 kuud tagasi #50419 lisas ?
aga miks peaks makstama 1,5 kordselt, kui sul ületunde ei ole?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Agnes
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 4 kuud tagasi #50420 lisas Agnes
Sest mul pole lepingus kirjas et olen valvetöötaja, kes peab vabast päevast välja tulema. Kui tulen, siis on se ju minupoolne vastutulek ja peaks minu arust graafikuvälisena (koef 1,5) kirja minema... Sest kohustust mul ju ei ole kui graafik eelnevalt kinnitatud ja mul vabad päevad teada. Palk jääb ju samaks, kuigi tulen graafikuväliselt tööle, ei tundun nagu õigena...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 4 kuud tagasi #50421 lisas imelik
Kas isegi kui tulete vabalpäeval välja ei tule kuu või x perioodi(summeeritud tööeg) normtunde ikka täis?
Aga see mille üle hetkel kurdate saab lahenduse vaid poolte vahelise kokkulepega.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ?
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 4 kuud tagasi #50424 lisas ?
Kui lepingus on täistööaeg, siis on ka töötajal kohustus niipalju tunde tööd teha, kui tööandjal on tööd pakkuda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • antti
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 4 kuud tagasi #50426 lisas antti
pigem on kohustus ikka kuu normtunnid ära teha

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ?
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 4 kuud tagasi #50427 lisas ?
seda minagi räägin ju. Väga korralik tööandja kui ta maksab kinni ka alatunnid, aga see ei tähenda, et töötajal ei oleks kohtust töötada täis normtunnid, kui tööd on pakkuda normtundide jagu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.