Lapsehooldus puhkusel olles kadus mu töökoht...

  • hhh
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 4 kuud tagasi #50455 lisas hhh
Kui olin just dekreeti jäänud kisusid tööl asjad viltu ja peagi pandi uksed kinni ja firmale kuulutati pankrot raugemise töttu. Ega nüüd, kus lapsehoolduspuhkus läbi saamas muud üle jäägi kui töötuks võtta. Palun valgustage nüüd natuke mind, mis paberid sinna kaasa võtta (tööleping, erakorraline lõpetamise paber mis veel?), ja kas peab ennem aja kinni panema või piisab ka sellest et lähen lihtsalt kohale. Ja äkki keegi teab ka millist raha ma sealt loota võin? Kas tavaline toimetulekutoetus, või suurem summa erakorralise juhtumi puhul, ja kui suur see tavaline toimetulekutoetus on? ettetänades :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 4 kuud tagasi #50457 lisas imelik
Aga kas sa enne ei tahaks otse tootukassa.ee lehte uurida?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hhh
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 4 kuud tagasi #50459 lisas hhh
ikka uurisin aga täpselt minu olukorra kohta nagu ikka pole kirjas, sestap mõtlesin, et uurin siit, et äkki keegi TARGEM oskab vastata...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 4 kuud tagasi #50460 lisas .
Sinu jutt on nii segane, et mingit asjalikku nõu on siin raske anda.
Võta kaasa kõik paberid, mis sul on ja mine töötukassasse kohale. Küll seal siis selgitatakse, mida sul õigus saada on. Ei pea aega kinni panema, aga võid ju igaks juhuks ette helistada ja küsida, millal oleks kõige mõistlikum tulla.

Toimetulekutoetust maksab hoopis kohalik omavalitsus, sellega pole töötukassal midagi pistmist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hhh
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 4 kuud tagasi #50461 lisas hhh
...jah ega siis polegi muud kui peab igaks juhuks helistama. Vabandust kui miskit segaseks jäi aga pole tõesti kunagi ennem töötu olnud, ega tea mis sellises olukorras edasi teha, ausalt õeldes olen pettunud, et siit asjakohast infot ei saanud, siin peaks ju küll teemakohane postitus olema, kus targad pead kõik koos?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.