ülesütlemine katseajal

  • Ene
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 3 kuud tagasi #50463 lisas Ene
Tere
Lõpetati töösuhe töölepingu ülesütlemisega katseajal. Etteteatamistähtaeg on korrektne. Töölepingu ülesütlemise põhjuseks on töökohale esitatavatele nõudmistele mittevastavus.
Minu Töölepingus pole töökirjeldust. Samuti pole ma näinud ega allkirjastanud ametijuhendit, ühtegi eeskirja ega reeglit. Koolitusi pole olnud. Õppisin kõik selgeks töö käigus, mõne kolleegi jooksval juhendamisel. Märkusi minu töö kohta pole olnud, kuid sain enne katseaja lõppu ülesütlemise.
Kas pöördun töövaidluskomisjoni poole :
1. ülesütlemise tühisuse tuvastamiseks, kuna mittevastavus pole põhjendatud +3 kuu hüvitis
(Kas ikka on tühine? või kehtiv ülesütlemisavaldus?)
2. puudusid vajalikud alused ülesütlemiseks ja ülesütlemist vaidlustada vastuolu tõttu, et tööandja pole teavitanud töötajat tehtavatest tööülesannetest algusest peale ja pole välja toonud konkreetseid vigu ja eksimusi töötajale juba varem (vastasel juhul töötaja teaks oma eksimusi ja püüaks paremini)
(kas siis saan ka hüvitist nõuda)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
11 aastat 3 kuud tagasi #50470 lisas imelik
Vastas imelik teemas ülesütlemine katseajal
See nagu naljaks, et räägid vaid hüvitise saamisest kui TVK pöördud, kas tõesti oled nii kindel, et sinu tervis, teadmised, oskused, võimed ja isikuomadused vastasid antud tasemele, mida nõutakse selle töö tegemisel?

Jah see, et tööandja piisavalt ei põhjendanud põhjust ei tähenda kohe, et seda poleks, kas küsisid tööandjalt milles probleem täpsemalt oli?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.