TL lõpetatud suusõnaliselt.

  • Keili
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 7 kuud tagasi #50992 lisas Keili
Tahaksin teada, et kui ma olen TL lõpetanud suusõnaliselt, allkirja pole kuhugi kirjutanud. Seda juba juulikuust. Siiani pole aga ei palka ega puhkusekompensatsiooni saanud. Mida peaksin tegema, mis on minu valikud? Mida tegema oeaks, kuhu pöörduma?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 7 kuud tagasi #50993 lisas imelik
Vastas imelik teemas TL lõpetatud suusõnaliselt.
Suusõnaliselt TL üles öelda ei saa, teil on kõik pooleli kui just tööandja teid tööluugiga pole juba ammu vallandanud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 7 kuud tagasi #50994 lisas imelik
Vastas imelik teemas TL lõpetatud suusõnaliselt.
tööluugiga-tööluusiga

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Keili
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 7 kuud tagasi #50995 lisas Keili
Vastas Keili teemas TL lõpetatud suusõnaliselt.
tööluusiga ta mind vallandada ei saa, pigem saan mina öelda, et tööandja pole graafikut saatnud, et istun valvel ja olen ootel kogu aeg.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 7 kuud tagasi #50996 lisas .
kui sa juba juulikuust pole töö vastu vähimatki huvi tundnud, siis võib tõesti olla, et tööluusiga lahti lastud.

Tööandja pole graafikut saatnud... Kas teil on tõesti kombeks, et tööandja toob graafiku töötajatele koju? Ja töötaja ise ei pea mingit huvi oma töögraafiku vastu tundma? Ma kardan küll, et vaidluse korral jääb praegu õigus tööandjale. Tema saab ju öelda, et töötaja läks lihtsalt minema, lahkumisavaldust pole kirjutanud ja pole rohkem näole andnud. See väide, et töötaja istub kodus ja ootab ajab TVK ilmselt naerma, kui sinu töökoht ei olegi just sinu kodus. Kui sa ütleksid, et töö juures istusid ja ootasid, aga tööandja ei andnud tööd, vat see aitaks sind küll, aga kodus istumine.....mkmm.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Keili
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 7 kuud tagasi #50997 lisas Keili
Vastas Keili teemas TL lõpetatud suusõnaliselt.
Olen olen kirjutanud lahkumisavalduse. Olen rahasid küsinud, meilid smssid kõik alles. Graafik on saadetud alati meilie. Tegelikult pole meil mingit tüli, ikka lubab maksta, lihtsalt raske aeg jne... Motlesin, et ehk kellelgi hea mõte idee... Mingi point, millele pole tulnud.. Ta on saatnud isegi puhkusekompi arvestuse jms. Lihtsalt rahad saamata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 7 kuud tagasi #50998 lisas .
"Tahaksin teada, et kui ma olen TL lõpetanud suusõnaliselt, allkirja pole kuhugi kirjutanud. Seda juba juulikuust. Siiani pole aga ei palka ega puhkusekompensatsiooni saanud."

Milleks siis niimoodi vassida, nagu esimeses postituses kirjutasid? Nüüd hoopis teine jutt juba. Enne oli suuline, nüüd juba kirjalik... Ei ärata seline keerutamine mingit usaldust, et tahaks üldse mingit nõu anda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • arvan
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 6 kuud tagasi #51011 lisas arvan
Vastas arvan teemas TL lõpetatud suusõnaliselt.
Mina ei loe siin midagi kirjalikku välja. seal selgelt öeldud, et suusõnaliselt lõpetatud. Meilid ja smsid alles, et on näha, et inimene tunneb huvi oma rahade osas.
Vassimist ma ei näe. Pigem inimesel kaitse, et ennast kaitsta, mida teha, et lõplikult rahadest ilma ei jääks.
Võib olla on vaja kuhugi teavitada, ka viisakad mitte maksjad ja lubajad võivad jätta lõpuks kõik maksmata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.