makstavad lisad miinimumpalga korral.

  • mare
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 5 kuud tagasi #51088 lisas mare
Juba tean, et keelteoskuse lisa nagu ka pühadel töötamise lisa ja jõulupreemia, peab maksma miinimumile lisaks, mitte arvestama palgamakse osana miinimumi sisse. Miinimum tuleb täis maksta ja alles siis arvutada lisad.
Minuga nii ei tehtud ja ajavad lolli suust välja, et see ongi minu palgaosa. Nüüd tahan esmalt rahumeelselt taotleda minu avalduse alusel minu palga ülearvestamist, sest väga madala käibega kuid on olnud palju varemgi ja minu viiteid valesti arvestamise kohta pole varem peetud millekski. Minu küsimus teadjatele oleks, et kui pikk on tagasiulatuvalt aeg, mille töötasude ülearvestamist ma tahan nõuda? Mul on villand nii suure tööandja ülevalpidamisest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 5 kuud tagasi #51090 lisas imelik
Ei hakka tööandja sulle midagi ümberarvutama ilma, et sa töövaidlust ei alustaks, seega vastus sama mis sa rmp.ee-st said ehk töötaja jaoks kehtib töötasuga seotud nõuete esitamisele ITVS § 6 lõikest 3 tulenev kolmeaastane aegumistähtaeg.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mare
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 5 kuud tagasi #51091 lisas mare
Tänud vastamast. Jõudsin isegi juba mõelda, et keeleoskuse lisa lisandus makseosana eelmise aasta jaanuarist ja rootsi keel lisandus juunist. Seega kauem aega tagasi seda lisa polnud. Eelmise aasta jaanuaris sõdisin jõulupreemia miinimumpalga sisse määramise pärast. Kummaline, et töövaidluskomisjoni sekkumata polegi tööandjal kohustust sulle õigesti palka maksta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 5 kuud tagasi #51092 lisas imelik
Kohustus on tööandjal küll ja te võite no tegelikult isegi peab ja oleks juba varemgi pidanud tööandjale vastava(d) nõude(d) esitadama aga kui tööandja sellele ei reageeri siis ei jäägi teil ju muud üle kui abi otsida TVK või kohtult.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mare
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 5 kuud tagasi #51093 lisas mare
Suurimad tänud!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.