töölepingu uuendamine?

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 2 kuud tagasi #51277 lisas .
Vastas . teemas töölepingu uuendamine?
see mida sina siin praegu etendad, on mõttetu ülbitsemine ja kisamine. Nagu juba ütlesin, sa isegi ei tea, mis ja kui palju muutub seal lepingus. Sa pole ju suvatsenud seda lepingut vaadatagi. VÕimalik, et tööandjal ongi TL-d uuendamata. Mis siis, et seadus juba ammu muutus. On veel peale seda ka üht teist muudetud seadustes. Normaalne inimene kõigepealt vaataks järele, mis muutub-kas muutub, aga sina hakkad kõigepealt lärmama. Ise ka aru saad, kui rumala mulje selline kisa jätab? Selline igaks juhuks lärmamine, teadmata, kas põhjust üldse on. Aga kisad juba ette.

Mina võin sulle siia ridamisi §-e tuua, aga milleks. Võta loe TLS-t. Aga kui su tööandja päris loll ei ole, siis küllap ta põhjenduse leiab, et sinust lahti saada, kui sa sellist mõttetut ülbitsemist jätkad. Vaevalt sa selliselt ainult siin foorumis lärmad. Ja see on sinu arvamus, et täpselt ja õigesti tööd teed. Kui tööadja tahab, küll siis vigu leiab, keegi ei suuda igavesti nööri mööda käia.

Ja siin foorumis minu ähvardamine on veel kõige mõttetum tegevus, näitab ainult sinu tobedust ei muud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Vallo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 2 kuud tagasi #51282 lisas Vallo
Vastas Vallo teemas töölepingu uuendamine?
Ei saa viimasest reast aru, mismoodi ma sind ähvardasin?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 2 kuud tagasi #51288 lisas .
Vastas . teemas töölepingu uuendamine?
ohh

ja TL muudatustest ka ei saa aru, eriti kui üldse ei vaatagi, mis seal kirjas jne.

Ei, mitte keegi siin foorumis ei hakka sulle kaasa kiitma, et jah, sinu tööandja on igal juhul pätt ja kaabakas ja sul on õigus isegi ilma lepinguga tutvumata sellele allakirjutamisest keelduda jne. Seda sa ilmselt ootasid aga sellist vastust ei tule. Vihasta ja õienda palju tahad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Vallo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 2 kuud tagasi #51289 lisas Vallo
Vastas Vallo teemas töölepingu uuendamine?
Ma ei ootagi et keegi kaasa kiitma ei hakkaks.
Ma mind lihtsalt huvitas, et miks Sinu ja Imeliku vastused nii kardinaalselt erinevad on

Sest tema ütles: "Ok siis on sinu õigus see, et keeldud kõigest ja siis jääb sinul kehtima varem TL-s kokkulepitu"

Sina ütled, et kui alla ei kirjuta, siis lastakse lahti ja ei suuda KONKREETSET § ka öelda mille alusel. Vaid lahmid lihtsalt, et loe TL seadust.

Ah jaa, head tööohutuse ja töötervishoiu päev. Minu ülemuse ja sinusuguste m__nnide pärast ,kes tahavad töötajaid hirmu all hoida, sellist päeva peetaksegi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 2 kuud tagasi #51290 lisas imelik
Vastas imelik teemas töölepingu uuendamine?
Vallo mina ei kiida samuti sinu tegevust heaks, jah tõesti sul on õigus keelduda uuest TL-st aga kui sa seda isegi ei vaata ja ei loe on jama küll.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 2 kuud tagasi #51293 lisas .
Vastas . teemas töölepingu uuendamine?
sa ilmselt ei süvene üldse millessegi vaid lihtsalt lärmad (mitte mina ei lahmi). Mina ütlesin, et kui sa niimoodi jäärapäiselt mingit joru ajad (isegi teadmata, kas mingit põhjust on või mitte, sest muutunud lepingut lugemast sa keeldud, nagu aru võib saada), siis võib tööandja võtta ette ja sinust vabaneda. §-e leiab selleks küll ja rohkem ka, sellepärast soovitasingi lugeda seadust. Pole mingit mõtet hakata kõiki võimalikke §-e siia ümber kopeerima. Soovitus seadust lugeda ei ole lahmimine, aga nagu paistab, sa põhimõtteliselt ei loe mitte ühtki paberit ega dokumenti, ainult lärmad. Ja lisaks loobid solvanguid kõrvaliste isikute pihta, ma ei imesta tõesti üldse, kui tööandja järgmise käiguna sulle ust näitab, ja ära muretse, küll selleks põhjenduse leiab, kui vaja.

Ilmselt pole sul ka ähmast aimugi, mis on "tööohutuse ja töötervishoiu päev" ja miks seda peetakse. Ennasttäis ülbikute (nagu sina) tarbeks küll mitte.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ilona
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
10 aastat 2 kuud tagasi #51296 lisas Ilona
Vastas Ilona teemas töölepingu uuendamine?
Siin foorumis ära otsigi mingit nõu, siin osatakse vaid parastada. Õiget abi sa siit ei saa. Järeleproovitud juba.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.