tagasi 20 sajandis

  • yoyo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 8 kuud tagasi #51591 lisas yoyo
tagasi 20 sajandis lisas yoyo
UUS TÖÖKOHT JA ENNEOLEMATUD MURED:
Tööleping sõlmitud 9.10.2014,kohe esimesel töökuul olin haiguselehel 2 nädalat, 24.10 viisin tööandjale haiguslehe, ootasin haigusraha, 31.10 helistasin haigekassasse, mulle öeldi sealt, et mul puuduvat tööandja poolt ravikindlustus. Muidugi mind oli jäetud maksuameti registrisse kandmata, kanne tehti minu kisa peale eile. Kas nüüd saan ma oma haigusraha veel 14 päeva oodata või? Ja üldse on seal ettevõttes kõik sassis, töö-ja puhkeajast on neil omamoodi arusaam. aga see kõik on jube pikk jutt ei teagi kes saaks aidata? AS suur viimati on kõik organid kinni maksnud,sest see mis toimub poleks muidu lihtsalt võimalik.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Miia
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 8 kuud tagasi #51598 lisas Miia
Vastas Miia teemas tagasi 20 sajandis
Igal inimesle ju juhtub. Äkki see oli lihtsalt juhus, et sind unustati registrisse kanda.

Haigusrahast ja kindlustusest. KUi sul oli eelmis etöökoha ja praeguse vahel pikem puhkeperiood, kui 2 kuud, siis sinu ravikindlustus hakkab kehtima alles 14 päeva peale registreerimist.
Seega isegi, kui tääandja sind registreeris ja sul oli kahe töökoha vahel pikem paus, kui 2 kuud ei olnud sul perioodi 9-23.10 ravikindlustust ja puudus õigus haigusrahale.

Lisaks on haigekassal aega sinu haigushüvitse maksmiseks seadusest tulenevalt lausa 90. kalendripäeva. Seega kannatust- ei pea haigusraha sulle arvele potsatama kohe.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • yoyo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 8 kuud tagasi #51621 lisas yoyo
Vastas yoyo teemas tagasi 20 sajandis
jah aga ma olin enne tööle asumist ametlikult töötu, mis aga tähendab seda, et peale töötuse lõppemist kaks kuud kehtib veel töötukassa ravikindlustus.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 8 kuud tagasi #51622 lisas imelik
Vastas imelik teemas tagasi 20 sajandis
See 2 või 1 kuu on selleks, et saad arstiabi mitte töövõimetushüvitist vms..

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • yoyo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 7 kuud tagasi #51634 lisas yoyo
Vastas yoyo teemas tagasi 20 sajandis
Kui ikka aga kõik uued töötajad unustatakse töötajate registrisse kanda, siis ikka on ju näha millise suhtumisega töötajatesse tegu on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.