Töösuhte lõpetamine

  • Carry
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 6 kuud tagasi #51674 lisas Carry
Kui tahan töösuhet lõpetada. Tööandjal on õigus mind kinni hoida 30 päeva. Aga kas mul on õigus sellel kinnihoidmise aja võtta oma puhkust, või võib tööandja puhkuse andmisest loobuda?
Lihtsalt mõtlen, kui otsustan vahetada kohta, et kuidas siis toimida. Oluline, et olen siis vanast töökohast prii õigeks ajaks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 6 kuud tagasi #51675 lisas .
Vastas . teemas Töösuhte lõpetamine
Ei niisama lihtsalt küll inimene puhkust VÕTTA ei saa. Kui on olemas puhkuste ajakava, siis ei kohusta miski tööandjat töötajale puhkust muul ajal andma.
Kui tahad kohta vahetada, siis mis takistab andmast avaldust korrektselt 30 päeva ette ja jõudma õigeks ajaks uuele kohale? Töökoha vahetus ei teki üleöö ja iga mõistlik uus tööandja saab aru, et inimene ei saa päevapealt vanast kohast minema joosta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Carry
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 6 kuud tagasi #51678 lisas Carry
Vastas Carry teemas Töösuhte lõpetamine
Seda tean ise ka, et saan avalduse korrektselt varakult esitada. Lihtsalt mõtlen kuidas teha.
Selleks mõtlesingi, et millise ajaga arvestan. Loomulikult saan kohe lahkumisavalduse teha ja hiljemalt kuu mõõdudes olen vaba. Aga samas mul pole ka midagi oma töö vastu.
Teisel juhul saaksin inimesi rahulikult ette valmistada ja Lahkumisavalduse hiljem sisse anda. Siis kui tahavad hoida, mida ka teevad, kuna neil pole kohe saada kedagi, siis saaksin võtta vajadusel pukust.
Lihtsalt kaalun erinevaid variante.
Enne jõule ei taha tööandjat ehmatada ja samas ei taha ka uueal aastal tööle naastes kohe avaldust letti panna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.