Sunnitud puhkus

  • Leili
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 1 Kuu tagasi #51868 lisas Leili
Sunnitud puhkus lisas Leili
Tere! Probleem selline, et tööandja ei ole teinud puhkuste ajakava. Oleme läinud puhkusele alati avalduse alusel ja kokku leppinud nii omavahel kui tööandjaga millal keegi puhkab. Nüüd aga sunnib tööandja kõiki kogu puhkust ära puhkama, kuna ajutiselt ei ole tööd anda. Kahe nädalaga olin nõus. Aga kolmandat nädalat enam ei tahaks, sest olen planeerinud aasta lõpus ka puhata. Tööandja aga on puhkuseraha juba välja maksnud kolmanda nädala eest. Kas ma tõesti PEAN nüüd puhkama, ehkki puudub puhkuste ajakava ja ka puhkuseavaldust pole ma kirjutanud. Aitäh.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 1 Kuu tagasi #51869 lisas imelik
Vastas imelik teemas Sunnitud puhkus
Sunnib millega või kuidas?
Kui puhkus ei ole kuidagi fikseeritud või kokku lepitud siis peab töötaja hoopis tööl olema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Leili
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 1 Kuu tagasi #51870 lisas Leili
Vastas Leili teemas Sunnitud puhkus
Kuidas see reaalselt välja peaks nägema? Tegemist on tööga väljakutsel. Pean olema telefonivalves ja hommikul teatatakse objekt kuhu minna. Aga kõne ei tule, tööandja on veendunud, et ma olen puhkusel, kuna maksis puhkusetasu ära ja mina tahaks olla tööl. aga tööd teha ei ole. Lihtsalt - mis ma pean tegema

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 1 Kuu tagasi #51871 lisas imelik
Vastas imelik teemas Sunnitud puhkus
Siis pole tõesti muud teha kui puhata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
9 aastat 1 Kuu tagasi #51876 lisas .
Vastas . teemas Sunnitud puhkus
puhkust saab jagada osadeks ainult kokkuleppel. Kui üks pool jagamisega nõus ei ole, siis tulebki korraga kogu puhkus ära puhata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.