summeeritud töötasu

  • Muhv
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 Kuu tagasi #17942 lisas Muhv
Elukaaslane töötab vahetustega. Vahest 8-17, 8-21, 16-21, 9-16 nagu tööandja tahab. Ta saab palka 13.50 krooni tund summeeritud palga arvestuse järgi iga kuu. Kuidas peaks olema õiglane ületundide maksmine? Kas peab ka arvestama õhtuseid ületunni aegu eraldi või ei pea. Vahest on tunne, et mu elukaaslane ongi ainult tööl.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • MA
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 Kuu tagasi #17957 lisas MA
Vastas MA teemas summeeritud töötasu
Kõigepealt tuleb tööleping korralikult läbi lugeda,eriti tasustamise kokkulepe.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • muhv
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 Kuu tagasi #17967 lisas muhv
Vastas muhv teemas summeeritud töötasu
Kui Teie kahtlete, minu elukaaslase lugemisoskuses, siis on see Teie probleem, aga eelkõige otsin ma oma küsimusele objektiivset vastust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 Kuu tagasi #17977 lisas Ma
Vastas Ma teemas summeeritud töötasu
Kahjuks eitea sellist väljendit nagu töötasu summeeritud arvestus.Kaldun arvama,et töötaja saab palka tööaja summeeritud arvestuse alusel.See peab olema kindlasti töölepingus kirjas.(Töö-ja puhkeaja seadus par.4)Sel juhul teeb tööandja ajakava töötajale teatavaks hiljemalt viis päeva enne arvestusperioodi algust.Kui ei ole summ.tööaja arvestus,tuleb maksta normtunnid*13.50+ületunnitasu+lisatasu õhtuse ja öötöö eest+riigipühal töötamine jne.Kogu see kord peab olema sätestatud töölepingus-on see ju kahepoolne kokkolepe.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Muhv
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 Kuu tagasi #17999 lisas Muhv
Vastas Muhv teemas summeeritud töötasu
Sorry, muidugi on summeeritud tööaeg. Aga ma olen ikka arvamusel, et õhtuseid aegu tuleb eraldi tasustada. Tänan Teid Ma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.