miks kõvasti teenivad firmad ei võiks töölistele rohkem palka maksta kas tõesti on firmad kitsid

  • kkkk
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 2 nädalat tagasi #18158 lisas kkkk
ma ei sa sellest aru kui firma teenib miljoneid kasumit miks siis ei võiks maksta töölistele rohkem palka.kas nad tõesti aru ei sa et firma maine peaks olema ikka tasemel.küsimus tekib kas firmad on kitsid või oma kasu püüdjad.firma omanikud mõelge sellele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • neeger.
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 8 kuud tagasi #19031 lisas neeger.
Firma juhtidel on ka kulutused suuremad.Vaja veel mõni villa ehitada,jaht muretseda,uusimad autod osta ja ega lennukist ära ei ütleks.Ei jagu ju töölisele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • vvv
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 8 kuud tagasi #19040 lisas vvv
See, et firma teenib miljoneid ei tähenda veel et nad peavad töötajatele rohkem palka maksma.
Väga palju kasumist ei võeta firmast välja vaid suunatakse laiendamisele - ostetakse uusi arvuteid, laiendatakse kontoripindasid jne.
Teised küsimused on Sulle endale. Kas sina oled üldse väärt saama kõrgemat palka? Teed sa oma tööd korralikult? Oled sa usin ja hea töötaja? Oled sa valmis oma eksimusi tunnistama ja oma tööd vajadusel ümber tegema?
Ega see nii lihtsalt ei käi, et sina nõuad palka juurde, sa pead ise ka selle eest midagi tegema. Millegipärast on mul tunne, et sinul on veel stagnaaja suhtumine. Et ülemus maksku mulle 10 000.- palka küll ma siis tööl käin, aga et tööd tegema hakkan selle-eest maksu veel teine kümme tuhat - see on absurd.
Kui sul seal firmas ei meeldi, mine mujale. Aga ma ei usu, et nemad sulle rohkem maksavad.
Nii, et sul oleks parem suu pidada ja edasi teenida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.