kas 3500 kr elab ära

  • kkkk
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 2 nädalat tagasi #18159 lisas kkkk
kes arvaks teisiti ja miks

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 2 nädalat tagasi #18163 lisas Ma
Vastas Ma teemas kas 3500 kr elab ära
Ma ei saa aru,miks püstitasid siin foorumis sellise teema?Arutleksin siin ikkagi töö-õigust puudutavatel teemadel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kkkk
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 2 nädalat tagasi #18165 lisas kkkk
Vastas kkkk teemas kas 3500 kr elab ära
igal inimesel on oma arvamus ise olen firma juht ja ei taha et mu töötajad kehva palka saaks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • möhk
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 2 nädalat tagasi #18166 lisas möhk
Vastas möhk teemas kas 3500 kr elab ära
Mõttetu küsimus - mida tähendab "elab ära"? Kuskil urkas elda ja midagi süüa saab, kas see on vastus sinu küsimusele?
Kui oled firmajuht ja tahad töölistele head palka maksta, siis tee seda (st maksa nii head palka kui võimalik ilma et firma pankrotti läheks).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • annaliisa
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
21 aastat 1 nädal tagasi #18243 lisas annaliisa
Vastas annaliisa teemas kas 3500 kr elab ära
Arvutasin, et 3500krooni netopalgana teeb umbes 4378krooni brutopalgana. Kagu-Eestis täitsa keskmine palk ju!
Nii, et äraelamine on igaühe enda teha. Kui tööjõud ühes või teises piirkonnas just nii palju maksab siis ei jää ju muud midagi teha kui "ära elada" ise jutt on kas sellise hinnaga ka kvalifitseeritud tööjudu saab? See jäägu küll tööandja otsustada...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • palgatööline
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18719 lisas palgatööline
Vastas palgatööline teemas kas 3500 kr elab ära
Raudselt ei ela ära! On võimalik ära elada peost suhu, aga ravikuludeks (hambaravi) või säästmiseks ei jää midagi. Ma ei saa aru, miks heidetakse ette selle teema püstitamist siin. Kui saidi nimi on palk.ee, peaks see olema kõige õigem koht sellistele teemadele. Omalt poolt küsiksin, kas keegi oskab soovitada, milliste praktiliste oskuste omandamine annab head shansid leida korralikult tasustatavat tööd? Ühesõnaga, milline reaalsetel tingimustel pakutav koolitus tasuks ennast tõeliselt ära?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • vastaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18721 lisas vastaja
Vastas vastaja teemas kas 3500 kr elab ära
Kõige rikkamad inimesed on vahendajad ja vastutajad. Nii et otsi sealt vallast. Tegelik töö ära tegija jääb nälga....

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.