pleme mures

  • marju
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18337 lisas marju
pleme mures lisas marju
Tere ja palume vabandust,et julgeme sellisel soojal suvepäeval teid tülitada!
Ei tunne arvutit nii palju ja Riigiteataja elektronpostist ei oska otsida,aga mure on suur.Kui me oleme kõrgkooli kaugõppe tudengid kas meil on töö juurest õigus saada õppepuhkust ja puhkust selleks ajaks kui on kursusetöö kirjutamine ning kui on kas siis on see periood ka mingil määral tasustatav ning kui pikk see puhkus võib olla? täname ja ootame väga vastust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Leenu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18339 lisas Leenu
Vastas Leenu teemas pleme mures
Õppepuhkust on võimalik saada vastavalt Täiskasvanute täiendkoolituse seaduse §8 järgi, koolitusasutusest väljastatud tõendi alusel üks kuu õppesessiooni jooksul, millest kümneks päevaks peab tööandja tagama keskmise palga ning edaspidi miinimumpalga. Kooli lõpetamisel veel täiendav puhkus, bakalaureuse puhul kuus nädalat ja jälle kümneks päevaks keskmine palk. Tavaliselt teavad kaugõppeosakonnad ise kõiki neid seaduseid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Siiri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18350 lisas Siiri
Vastas Siiri teemas pleme mures
Kas ma sain asjast õigesti aru, et kui ma sügisel hakkan ülikooli lõpetama, siis võin võtta näiteks septembris õppepuhkust (VII semester) ja mulle makstakse 10 päeva keskmist palka ja siis kooli lõpetamiseks võtan novembris veel õppepuhkust ja tööandja on uuesti kohustatud maksma 10 päeva keskmist palka?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.