puhkus enne dekreeti

  • Elle
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 11 kuud tagasi #18423 lisas Elle
õigus jääda dekreeti algab septembrist. tahaks enne ka saamata jäänud puhkuse võtta. eelmisest aastast on saamata veel 21 päeva. see aasta olen juba võtnud 21 päeva. kas mul õigus enne dekreeti välja võtta puhkus, mis on arvestatud kuni augusti lõpuni ( 19 päeva) või terve aasta oma ehk 28 päeva?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kämbu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 10 kuud tagasi #18446 lisas kämbu
Vastas kämbu teemas puhkus enne dekreeti
minu teada on kokkuleppel tööandjaga võimalik välja võtta ka kogu puhkus. Meie asutuses aga antakse puhkusele mineku ajaks VÄLJA TEENITUD puhkus (ehk siis 2,3 päeva kuus)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Eeva
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 10 kuud tagasi #18448 lisas Eeva
Vastas Eeva teemas puhkus enne dekreeti
Üldiselt on see jah kokkuleppe küsimus. Kui ma õieti aru saan, saad Sa sünnituslehe septembrist, mis lõpeb seega jaanuaris. Kuna puhkust antakse tööaasta eest ja haiguslehel (sünnituslehel) oldud päevad lähevad tööaasta arvestusse, oleks Sul täielik õigus saada kätte puhkus aasta lõpuni. Mina olen oma firmas dekreeti minejatele seda lausa soovitanud, et nad saaksid varem koju jääda, sest tean omadest kogemustest, kui piinav on sellises olukorras tööl käia. See ülemus peab olema küll väga väiklane, kes sellise asja üle norima hakkab. Jõudu ja jaksu Sulle!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.