suhtekorraldusest

  • anu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 10 kuud tagasi #18700 lisas anu
suhtekorraldusest lisas anu
Ehk oskab keegi nõu anda,kui on kollektiivis tekkinud teadmata põhjustel suhetes mõra,kui sina oled nagu kõrvaletõugatud,kui sinuga ei suhelda äkki ühel päeval või kui suheldakse,siis võib tunda alavääristamist,üleolevat suhtumist. Tööasjus probleemi ei ole. Äkki nagu ei oska olla,annaks keegi nõu,kas peaks kõik ära kannatama kodurahu huvides alandlikult või kuidas olla.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marge
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 10 kuud tagasi #18702 lisas marge
Vastas marge teemas suhtekorraldusest
nu ma nüüd ei tea küll teie kollektiivi ja selle amatlikkust, aga pakuksin välja, et võiks ju selle probleemi omavahel läbi arutada. nt viisakalt küsida, et kas teie vahel on mingisugune arusaamatus? ega ilma rääkimiseta ju miskit selgeks saa

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • anu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 10 kuud tagasi #18703 lisas anu
Vastas anu teemas suhtekorraldusest
Aitäh soovituse eest,olen ka püüdnud küsida ja polegi õiget vastust sellele saanud,keegi ei taha ju otse midagi öelda,ikka on parem seljataga rääkida,antud kollektiiv on väike,mõni töötaja,kes on selle probleemiga seotud ja kursis. Olen antud ettevõttes kaua töötanud ja pole sellist olukorda varem olnud.Kõige naljakam ja mõistetamatum ongi,et põhjust nagu ei leitagi,lihtsalt on üks inimene hammaste vahele jäänud.Rahulikult ei suudeta miskit arutada kahjuks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maili
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 10 kuud tagasi #18706 lisas Maili
Vastas Maili teemas suhtekorraldusest
Tundub, et on alanud sinu väljasöömiskampaania. Kui sa oled firmas kaua probleemideta töötanud, siis on sind päevapealt vallandada suht raske. Ja kui üle viie aasta oled töötanud, siis koondada on sind ka kallis, 2 kuud ette teatada ja 4 kuu kompensatsioon. Ja siis on võimalus teistel sind psühholoogiliselt välja süüa.
Sinu olukorrale on kaks lahendust - alla anda või vastu pidada kuni nemad loobuvad. Kuid siiski soovitaks ma ikkagi ümarlaud teha ja üritada rääkida. Kui tolku pole ja "räägiks nagu seinaga" siis võid jutu lõpetada a'la et ok.. mossitage ja ignoreerige, mind välja te ei söö ja teie pärast oma töökohta ma ei kaota. Näita oma tugevust.
Ja looda, et nad alla annavad või õige põhjuse välja käivad, et saaks asjad lahendatud. Sest eks teiste jaoks on pingeline situatsioon ka stress, kuid kuna neid on teisel pool rohkem taluvad nad seda paremini. Lõhu nende koalisatsioon.
Ole tubli!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • anu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 10 kuud tagasi #18707 lisas anu
Vastas anu teemas suhtekorraldusest
Aitäh hea soovituse eest! Peab olema tugev,
arvan minagi ,ehk aeg parandab haavad,ära minna
ei kavatse küll,veelkord aitäh hea inimene!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.