kaksikutega dekreeti

  • Ruth
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18732 lisas Ruth
Tere!
Mind huvitab, mitu päeva enne kaksikute eeldatavat sündi pean jääma dekreeti. Olen lugenud, et vähemalt 70 päeva, et saada kätte kõik dekreedirahad. Samas olen ka lugenud, et varem kui 70 päeva ka koju jääda ei saa. Arst aga ütles, et ikka 30 päeva nagu kõik teisedki.
Lisaks huvitab mind veel asjaolu, et olen tegelikult praegu lapsehoolduspuhkusel. Kas pean laskma end korraks tööle vormistada, et üldse saada dekreedirahasid või on see välistatud?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • maria
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18758 lisas maria
Vastas maria teemas kaksikutega dekreeti
Sellest aastast on haiguslehtede (ka dekreedilehtede) tasumisel aluseks eelmise aasta töötasu ja kui lähed sel aastal uuesti dekreeti ei mõju korraks tööl käimine enam tasu suurusele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • eits
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18896 lisas eits
Vastas eits teemas kaksikutega dekreeti
Dekreeti saab jääda 70-30 päeva enne eeldatavat sünnitust, ükskõik kas kaksikud või mitte. 30 päeva enne pead jääma, et saada kõik dekreedirahad 140 päeva eest. Kaksikute sünnijärgselt on saada veel 14 päeva lisahaiguslehte. Enne sünnitust 70 päeva on sul kehva tervisega võimalik olla haiguslehel.
Kui dekreedileht algab 2003.a. siis võetakse haigusrahade aluseks 2002.a. sots.maksuga maksustatud tulu. Kui seda ei ole siis min.palk

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.