Lapsehoolduspuhuselt tööle

  • Mia
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18786 lisas Mia
Küsimus selline: Soovin minna lapsehoolduspuhuselt tööle. Vastavat ametikohta enam asutuses ei ole. On samade ametikohustusega, aga uue ametinimetusega koht, mis on täidetud. Sisuliselt võeti uus inimene minu kohale uue ametinimetusega. Tööandja peab mulle säilitama küll ametikoha, aga kui ei ole enam sellist kohta? Mida ta mulle siis pakkuma on kohustatud? Praegu pakutakse mulle madalamat ametikohta, kus ametikohustused on samuti teised? Kus kohas see kirjas on, et tööandja peab mulle pakkuma samaväärset kohta kui endist töökohta ei ole?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marge
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18794 lisas marge
Vastas marge teemas Lapsehoolduspuhuselt tööle
tööandja on kohustatud sinuga jätkama tööd täpselt samadel tingimustel nagu töölepingus kirjas oli. sinu ametikohta ei oleks ta minu teada sinu lapsehoolduspuhkuse ajal koondada saanud. või igatahes on sul täielik õigus siis sellele uue amatinimetusega kohale. see inimene kes sai sinna ametikohale tööle võetud oleks pidanud vormistama ajutisena ja sinu tagasi tulles peaks see koht sulle vabastatama. sinu tööülessanded, palk jne jne, kõik mis lepingus kirjas on, peab sulle nüüd ka edasi kehtima ja tööandja kohus on need tingimused sulle võimaldada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mia
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18795 lisas mia
Vastas mia teemas Lapsehoolduspuhuselt tööle
tänud vastale, jõudsin tööandjaga kokkuleppele ja saan oma ametikoha tagasi. Seda küll alles peale tähelepanu juhtimist minu kehtivale ametijuhendile ja töölepingule.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.