töö

  • Anu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18855 lisas Anu
töö lisas Anu
Mure selline,käin kaugõppes ja ülemus kasutab seda nii ära, et koolis veedetud nädala teen iga päev 10 tundi päevas tööd ilma lõunavaheajata(süüa võin tööl kui omast söök kaasas)tagasi. Kas tal on see õigus. Töökohas puudub igasugune tööolme(nii, et mina olen loobunud tööl söömisest ja vedelikus).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kristi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18856 lisas Kristi
Vastas Kristi teemas töö
Tere, sa oled ikka päris rumal. Ole hea ja tutvu täislasvanute koolituse seadusega.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Anu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18857 lisas Anu
Vastas Anu teemas töö
Ei olegi just päris rumal kuna olen Vabahariduse all siis vaid 7 kalendripäeva aastas on võimalik saada, kuid kool on 6 päeva iga kuu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18858 lisas mari
Vastas mari teemas töö
See kuidas sa oma puudumise kompenseerid tööandjale, on teie kokkuleppe asi. Lõunatamiseks peab ta sulle aga vähemalt poolt tundi tagama, kui töö juures ei ole võimalust einestamiseks.
Mida tähendab puudub "igasugune tööolme"?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Anu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18859 lisas Anu
Vastas Anu teemas töö
Ei ole meil wc ega vett.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18860 lisas mari
Vastas mari teemas töö
Töötervishoiu- ja tööohutuse seaduse kohaselt peavad töötajate olmeruumid (sealhulgas tualett- ja pesemisruumid) "sisustatud, arvestades töötingimusi ning töötajate arvu ja soolist koosseisu".
Lisaks: kui töö laad tingib vajaduse end pesta, peab tööandja varustama pesemisruumi ka sooja veega.
Kas tohib uudishimutseda, mislaadi ettevõtte või asutusega on tegu, kus tänapäeval veel sellised tingimused valitsevad? Te peaks ehk tööandjalt tingimuste parandamist nõudma, vajadusel kasvõi tööinspektorite poole pöörduma (seda saab teha ka anonüümselt).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Anu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18862 lisas Anu
Vastas Anu teemas töö
Meil on ehitusmaterjalide kauplus Suures kaarhallis ja kui aus olla pole meil ka talvel eriti soe ja ma arvan üldse et olen rumal sellistes tingimustes töötades, kuid raha nõuab oma ja ma ka ei tea kas 2400,- on seda kõkke väärt juba 25a, oma tervis ära rikkuda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18863 lisas mari
Vastas mari teemas töö
Tööandja kohustus on hoolitseda, et töötajatel oleksid töötamiseks sobivad töötingimused. Ilmselt ta sellest suurt ei hooli või arvab, et ei saa seda endale lubada. Kui keegi töötajatest pöörduks tööinspektsiooni, siis ehk saavutaksite ka mingeid tulemusi oma nõudmiste täitmise osas.
Aga 2400.- palka tervistkahjustavates oludes töötamise eest on tõesti vähe.
Soovin edu!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • annaliisa
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18865 lisas annaliisa
Vastas annaliisa teemas töö
Minu arvates on tegemist siiski TASEMEKOOLITUSEGA ja seda reguleerib tõepolest TÄISKASVANUTE KOOLITUSE SEADUS:

§ 3. (1) Sõltuvalt eesmärgist on koolitus käesoleva seaduse kohaselt:
1) tasemekoolitus;
2) tööalane koolitus;
3) vabahariduslik koolitus.

(2) Tasemekoolitus võimaldab õhtuses, kaugõppe õppevormis või eksternina omandada põhiharidust ja üldkeskharidust, õhtuses või kaugõppe õppevormis kutsekeskharidust põhihariduse baasil, osakoormusega või eksternina kutsekeskharidust keskhariduse baasil ja osakoormusega või eksternina kõrgharidust. Tasemekoolituse läbimist tõendab tunnistus või diplom.

II peatükk

Õppimisvõimaluste tagamine
§ 8. (1) Töölepingu alusel töötavatele ja avalikus teenistuses olevatele isikutele antakse koolituses osalemiseks õppepuhkust.

(2) Õppepuhkus tähendab töölepingu või teenistussuhte peatumist käesoleva seadusega ettenähtud korras. Puhkuse kestuse arvutamine toimub puhkuseseaduses (RT 1992, 37, 481; 1993, 10, 150; RT I 1994, 84, 1474; 1995, 16, 228; 1997, 74, 1229; 93, 1560) sätestatud korras.

(3) Tasemekoolituses osalemiseks antakse töötaja või teenistuja soovil õppesessioonideks õppepuhkust koolitusasutuse teatise alusel sessiooni ajaks vähemalt 30 kalendripäevaks õppeaasta jooksul.

(4) Tasemekoolituse puhul antakse õppe lõpetamiseks täiendavat õppepuhkust:
1) põhihariduse omandamise puhul 28 kalendripäeva;
2) keskhariduse omandamise puhul 35 kalendripäeva;
3) kõrghariduse omandamise või bakalaureuse kraadi kaitsmise puhul 42 kalendripäeva;
4) magistri- ja doktoritöö kaitsmise puhul 49 kalendripäeva.

(5) Tasemekoolitusega seotud õppepuhkusel viibivale töötajale või teenistujale säilitab tööandja keskmise töötasu kümneks päevaks. Ülejäänud õppepuhkuse päevadeks säilitab tööandja töötaja või teenistuja töötasu vähemalt kehtiva miinimumpalga ulatuses.

(51) Lisaks käesoleva paragrahvi lõigetes 3 ja 4 ettenähtud õppepuhkusele on tööandja kohustatud andma töötaja või teenistuja avalduse ning õppeasutuse teatise alusel kuni seitse kalendripäeva palgata puhkust avalduses näidatud ajal.

Kummaline, et tasemekoolitust meie riigis veel eralõbuks peetakse!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Anu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 9 kuud tagasi #18868 lisas Anu
Vastas Anu teemas töö
Tänan ma ise kahtlesin nende kahe vahel alguse ise kah aga lõpuks jäin selle vabaharidusliku juurde.
Nüüd saab ehk mõned vabad päevad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.