puhkustest

  • Siiri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 7 kuud tagasi #19193 lisas Siiri
puhkustest lisas Siiri
Tahan küsida,kas see on lubatud? Näiteks saab raamatupidaja puhkusekäskkirja,kus on kirjas: puhkuse algus 29.12.2003( 3 lapsepuhkuse päeva k.o.aasta eest) kuni 29.01.2004(korraline puhkus 28 kal.päeva) + 3 lapsepuhkuse päeva järgm.a.eest) Kas kõik need puhkused võivad ühe sama korralduse peal olla,ise tean,mis on mis. Välja maksan ju detsembris enne puhkuste algust. Kas sel juhul kui täidan detsembrikuu kohta andmikku lisapuhkuste kohta,näitan eraldi 3+3 lapsepäeva ja mis aja eest? Kas kõik on õige?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Urve
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 7 kuud tagasi #19208 lisas Urve
Vastas Urve teemas puhkustest
Pensioniametile tee kaks andmikku üks on detsembri ja teine jaanuari eest. Ühe andmiku esitamine ei lähe läbi ilmselt, sest Pensioniamet lähtub eelarve aastatest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Eeva
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 7 kuud tagasi #19211 lisas Eeva
Vastas Eeva teemas puhkustest
Täiendav lapsepuhkus antakse tööaasta eest. Kui tööaasta algabki jaanuariga ja lõpeb detsembriga, on kõik õige ja Pensioniamet peaks ka rahul olema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Siiri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 7 kuud tagasi #19217 lisas Siiri
Vastas Siiri teemas puhkustest
Kuna ma pean puhkustasu välja maksma detsembris täies ulatuses,ka järgmise aasta jaanuari eest, siis on ta mul ka detsembri tasude hulgas.
Pensioniametile saadan õiendi detsembri arvestatud lisapuhkuste kohta. See jaanuari 3 päeva on ka ju ette makstud s.t detsembri arvestuses. Kui selle jaanuari 3 päeva maksan ära jaanuaris ja panen ka jaanuarikuu hulka,siis on ta ka jaanuari õiendil,mille pensioniametile saadan. Sellist varianti pole mul enne esinenud aastavahetuses,ega sellest
polekski eriti hullu,kui selle 3x66.- krooni maksan jaanuaris,sest see ongi järgmise aasta puhkus. Sest võib-olla Pensioniamet ei lepi sellega,kui nii detsember kui ka jaanuar on ühe õiendi peal,kuigi näitan nad eraldi reana.
Mis arvate?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Eeva
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 7 kuud tagasi #19226 lisas Eeva
Vastas Eeva teemas puhkustest
Pensioniamet arvab, et andmik peaks olema koostatud selle perioodi (kuu) kohta, millal töötaja reaalselt seda puhkust kasutab. Pensioniametit ei huvita puhkuseraha välja maksmise aeg. Nii et antud juhul tulekski nad esitada eraldi andmikel - 3 päeva dets. ja 3 päeva jaan. andmikul.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Siiri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 7 kuud tagasi #19239 lisas Siiri
Vastas Siiri teemas puhkustest
Pensioniametist vastati,et need päevad tuleb
jah eraldi kuudes näidata,ja ma teengi seda.
Aitäh nõu eest!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.