Puhkusetasu

  • Kia
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 7 kuud tagasi #19203 lisas Kia
Puhkusetasu lisas Kia
Küsimus järgmne: Kui ma läksin tööle selle aasta jaanuaris,millal ma peaksin siis puhkusele saama? Ise infot hankides sain teada, et kui 6kuud töötatud, võib puhkuse saada.Aga minu ülemus lükkab seda kogu aeg edasi, tuues igasugu ettekäändeid.Kas on nii et 11 kuu möödudes pean saama puhata? ja kas ma ssksin oma puhkuseraha ise ka kuidagi välja arvestada? Aitäh kõigile vastajatele :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kia
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 7 kuud tagasi #19204 lisas Kia
Vastas Kia teemas Puhkusetasu
Unustasin ütelda, et tahaks puhata ikka 28 päeva.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Krista
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 7 kuud tagasi #19205 lisas Krista
Vastas Krista teemas Puhkusetasu
Puhkus on asi mida tööandja ei saa keelata ja millest töötaja ei saa keelduda. Kas sis jaanuaris puhkusegraafikut ei tehtud? Muidugi on sul õigus puhata. Arutada saad nii: 6 kuu töötasu jagada kalendripäevadega (nendest tuleb lahutada riigipühad, puhkus- ja haiguspäevad), saadud päevatasu korrutad puhkusepäevadega.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Siiri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 7 kuud tagasi #19207 lisas Siiri
Vastas Siiri teemas Puhkusetasu
Kui puhkusegraafikut ei ole koostatud, esitate kirjaliku avalduse, et soovite sellest kuupäevast puhkusele minna. Oma puhkusesoovist olete kohustatud ette teatama VÄHEMALT KAKS NÄDALAT. Teie poolt avalduses toodud puhkuse esimesel päeval te tööle ei lähe ja puhkate. Kui läksite jaanuari lõpus tööle, siis detsembri lõpus on Teil õigus saada kogu puhkus, ehk 28 kalendripäeva.
Tehke igaks juhuks oma avaldus 2 eksemplaris ja võtke enda eksemplarile sekretärilt või personalitöötajalt tempel esitamise kuupäeva kohta.
Ilusat puhkamist!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kia
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 7 kuud tagasi #19219 lisas Kia
Vastas Kia teemas Puhkusetasu
Aitäh, teile vastamast.Hakkan siis asju ajama, ei saa ilma kärata asju korda !

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.