töölepingu lõpetamine

  • karin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 5 kuud tagasi #19578 lisas karin
Kuidas toimida olukorras, kus tööandja on palganud samale kohale uue inimese ja üritab vana töötajat tööülesannete mitteandmisega jm. väljasüüa, kusjuures ei tee mingisuguseid ettepanekuid edasiseks: ei paku ei koondamist ega lahkumist omal soovil. Tegemist on põhikohaga ja käskirjad jm. puuduvad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje Aken
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 5 kuud tagasi #19580 lisas Sirje Aken
Vastas Sirje Aken teemas töölepingu lõpetamine
Kui soovid lahkuda kirjuta avaldus omal soovil.Ta peab selle rahuldama 1kuu möödudes.
Kui ei, käi rahulikult edasi(ei hiline!) Kui tahab lahti saada sinust-koondagu ja kindlasti kompensatsioon,vastavalt seadusele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • annaliisa
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 5 kuud tagasi #19581 lisas annaliisa
Vastas annaliisa teemas töölepingu lõpetamine
Tööandjal lasub kohustus töötaja tööga kindlustada (vt Töölepinguseadust). Kui Sa oled ajapalgaline töötaja siis jookseb palk edasi kui aga tulemuspalgal siis tuleb tööandjal tööseisak hüvitada vastavalt Palgaseadusele. Vaadaku ise kuidas Sust lahti saab! Mingit avaldust ma küll ei soovita kirjutada, pigem tuleta oma tööandjale meelde tema kohustusi (aga võibolla ta ei tahagi Sind tööga koormata ja maksab palka niisama).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Karin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 5 kuud tagasi #19586 lisas Karin
Vastas Karin teemas töölepingu lõpetamine
Suured tänud nõuandjatele. Sain natuke enesekindlust juurde. Seda ma ootangi, et koondamisraha makstaks, kuna igasugune tahtmine sellise ülemuse jaoks edasi töötada on kadunud. Nii alatult kedagi väljasööma hakata, et lihtsalt mingi tibi juurde võtta ja kõik töö talle anda, sina aga vaata ise kuidas oma päeva veedad. Kardan ainult, et sellest ta saabki midagi minu vastu luua, et päev otsa internetis istun. Muud ju ka teha pole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.