Dekreediraha olles ühe lapsega kodus???

  • Anella
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 5 kuud tagasi #19600 lisas Anella
Kas sel juhul, kui ma olen alla 1 a lapsega lapsehoolduspuhkusel (tööl ei käi), aga perre sünnib selle aasta lõpus teine laps, siis sellist asja nagu dekreedirahasi ma ei saa? Sest ei tööta ju hetkel...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • merle
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 5 kuud tagasi #19602 lisas merle
ma ei oska päris tõde öelda, kas mingi miinimumi pealt saab või ei.AGA ENDAL MUL SAMA LUGU.lÄKSIN SEEPÄRAST TÖÖLE MÕNEKS KUUKS.Laps sündis eelmise aasta mais ja nüüd paari kuu pärast teine sündimas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 5 kuud tagasi #19606 lisas mari
Dekreediraha miinimumpalgast s.o.2480EEK.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kontra
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 5 kuud tagasi #19622 lisas kontra
kuid alla aastase lapsega saad ju nüüdsest vanemapalka ja sellelt lähevad maksud nagu ikka. Niisiis peaksid saama vastavalt oma palgale ja kui laps saab enne su uuele sünnituspuhkusele minekut aastaseks, siis vast tõesti peaks asja uurima. Oli ju juttu sellest, et kui sünnib tita kuni 2 a lastega perre, siis vahepeal tööle minema ei pea...no jutt segane ja lohisev, kuid uuri ikka enne. teile tehti üsna roheline tee küll ses osas.
Muidu "vanasti" oli ikka jah nii, et sünnituspuhkusele minekuks tuli vahepeal töötada, hüvitis arvestati 6 viimase kal.kuu töötasult. edu!
Jah, loogiliselt võttes arvestatakse hüvitis nüüd ju eelmise kalendriaasta sots maksust, seega sa peaksid saama samad rahad mis mullu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.