puhkus ja haigusleht

  • aive
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 4 kuud tagasi #19701 lisas aive
tere
soovin küsida kas kui võtan enne dekreeti puhkuse välja, saan puhkuse raha kätte kuid jään ootamatult haigeks kas siis saan topelt raha või pean puhkuse raha tagasi maksma kuna olen topelt saanud. peale puhkust jään ju dekreeti ja siis ei lähe tööle vähemalt kolm aastat. või siis lükkub puhkus edasi haiguspäevade jagu, dekreeti ikka õigel ajal ja puhkuse võin siis välja võtta peale lapsehoolduspuhkust kuid siis ei saa lihtsalt raha kuna olen selle juba mitu aastat tagasi kätte saanud? kuidas need asjad siis käivad?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Marx
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 4 kuud tagasi #19704 lisas Marx
Vastas Marx teemas puhkus ja haigusleht
Puhkuseraha pead sellisel juhul tagasi maksma.
Vormistatakse käskkiri puhkuse annuleerimise kohta ja puhkusepäevad jäävad reservi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • aive
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 4 kuud tagasi #19705 lisas aive
Vastas aive teemas puhkus ja haigusleht
...aga muidu ju on ka paljud puhkuse ajal haiguslehel ja siis küll ei pea tagasi maksma miks siis mina kas seda näeb ette mõni seadus. mille alusel nad seda tagasi siis nõuavad????

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Eeva
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 4 kuud tagasi #19718 lisas Eeva
Vastas Eeva teemas puhkus ja haigusleht
Ära muretse, ei pea midagi tagasi maksma. Puhkuseseadus §18lg.1 ütleb, et "...Kui puhkuse kasutamist takistavad asjaolud tekkisid puhkuse ajal, antakse saamata jäänud puhkuseosa vahetult pärast takistavate asjaolude lõppemist või viiakse poolte kokkuleppel üle muule ajale..." Kui sünnitusleht lõpeb, puhkad rõõmsalt edasi ning avalduse lapsehoolduspuhkusele jäämiseks annad järmisest kuupäevast, kui puhkus lõpeb. Kaunist puhkust!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.