palga uuring

  • marge
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #19991 lisas marge
Vastas marge teemas palga uuring
no seda ma räägin, et ei saa võtta mingit kindlat palgaskaalat, et sekretär ja nii palju palka. nagu siingi tulemustest näha on ikka kõik ainult läbirääkimiste asi (muidugi ona ka firmal oma konkreetsed piirid). ise olen ameti järgi sekretär-assistent, teen kõike mida vaja, post, personal, raamatupidamine, 12 inimese assisteerimine jne. ja nagu siit järeldasin, saan igati korralikku palka ja lisaks sellele töö ajast veel omadki asjad aetud :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marge
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #19992 lisas marge
Vastas marge teemas palga uuring
ee, unustasin veel öelda, et tulemustest järeldasin, et siin kuuest seni vastanutest ainult üks ongi kes minust rohkem saab ja seda tühipalja lobisemise eest, kahtlane, väga kahtlane :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Reet uuesti
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #19994 lisas Reet uuesti
Vastas Reet uuesti teemas palga uuring
vat töö ajast omi asju ajada meil selle palga eest ei saa, töölt ärakäimine on üsna mõeldamatu. Aga olen rahul, kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab ja ega neid kohti ja palka eriti valida ei ole.ja enamuses naaber-asutustes on palgaskaala ja töö sama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Evet
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #19995 lisas Evet
Vastas Evet teemas palga uuring
Mina teen nii sekretäri tööd kui aitan ka väga palju raamatupidajat, palk on 5000.- neto. Tööd on aga kogu aeg väga palju, vabu momente vähe ja õhtuti kauem istumine pole võõras ;(((( ...

Vaadates teie palganumbreid peaksin vist uue töökohapeale mõtlema hakkama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • milvi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #19997 lisas milvi
Vastas milvi teemas palga uuring
jah, siin sekretäride palgad, aga ka raamatupidaja, kes natuke aitab ka juhatajat kirjade ja personalitöös, saab neto 3300, pole palju, aga valida ka pole

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marge
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20000 lisas marge
Vastas marge teemas palga uuring
evet: kui rahul oled pole küll mõtet uut kohta vaadata, ehk annab kohapealgi palga läbirääkimisi veel arutada. ega see uue koha leidmine pruugi kerge olla, kollektiivgi ei pruugi ju sobida.
milvi: võiks äkki hoopis koha vahetust planeerida. igatahes juhataja peab küll üli õnnelik olema, et nii odavalt keegi talle raamatupidamist teeb, see on küll lausa alla raamatupidaja igasugust palgaskaalat. muidugi tihtipeale on elul omad keerdkäigud ja tuleb ka pakutavaga leppida, oma valik muidugi.
aga mina soovitan küll (kevadel eesotsas, kui isegi tahtmist täis) endale parimaid võimalusi otsida ja ehk kuskil uus leht pöörata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • milvi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20003 lisas milvi
Vastas milvi teemas palga uuring
Marge! Aga see on ka väikelinna eelarvelise raamatupidaja koht, siin ongi kõik palgad sellised.... kahjuks

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • milvi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20004 lisas milvi
Vastas milvi teemas palga uuring
ma uuesti... tööd pole muuseas sugugi vähe ( võidakse ju mõelda, et ah... mis tööd seal)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marge
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20008 lisas marge
Vastas marge teemas palga uuring
milvi: täiesti arusaadav, ega ma midagi paha küll ei mõelnud, aga väikekohad ei tulnud mul küll pähegi. täitsa usun, et see seal ehk parimgi mis olla saab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • teadja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20011 lisas teadja
Vastas teadja teemas palga uuring
töötan ka väikelinnas ja 8500 bruto

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.