Koondamine

  • igor
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20009 lisas igor
Koondamine lisas igor
Tere!

Olen tööl( juba 11 kuud ) ühes hasartmängu firmas. Kui mulle teatati et minuga ei saa enam töölepingut jätkata, kuna nad tegid minu
taust uuringu ja selgus et olen karistatud ja karistus aeg ei ole lõppenud. Kui tööle asusin ei küsitud karistuse kohta midagi.

Küsimus oleks kas nad on kohustatud mulle maksma koondamis tasu? Kui mitme kuu eest?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20010 lisas Ma
Vastas Ma teemas Koondamine
Kõik oleneb sellest,mis paragr.alusel tööleping lõpetatakse.Kuna oled töötanud 11 kuud,seega katseaeg on möödas.Arvatavasti muid distsiplinaarkaristusi ei ole olnud.Sel juhul kästakse kirjutada avaldus,et poolte kokkuleppel.Ära seda kirjuta,siis vaatame edasi,mis saab.Koondatakse ametikoht,mitte inimene.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lille
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20012 lisas Lille
Vastas Lille teemas Koondamine
Kui seal asutuses karistusi ei ole olnud ja tööle võtmisel ka nõuet ei olnud, et ei tohi olla karistatud, siis oota lihtsalt ära ja alla ära kusagile kirjuta . Ja alati saad abi töövaidluskomisjonist, igas linnas on see olemas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • k
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20014 lisas k
Vastas k teemas Koondamine
kui sa ise ei ole lepingut rikkunud,peab maksma 2 kuu keskmise palga

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • k
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20015 lisas k
Vastas k teemas Koondamine
parandaks ennast nii palju, et oleneb, mis punkti alusel lõpuks töölt vabastatakse, kui koondatakse, siis 2 kuud, kui leitakse, et mittevastavus ametikohale, siis 1 kuu keskmise palga. aga kui mitte kumbagi alusel, siis tuleb kas kokkuleppele jõuda, mitme kuu palk või kui ei jõua kokkuleppele, võid töövaidluskomisjoni poole pöörduda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • igor
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20026 lisas igor
Vastas igor teemas Koondamine
Veel üks küsimus.kas ka see loeb kui on 2 alaealist last.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20028 lisas Ma
Vastas Ma teemas Koondamine
Arvan,et laste olemasolu isa puhul eriti ei mõjuta asjade käiku.Põhiline on,et tule igal ettenähtud tööpäeval tööle ja eks siis näe,mis käskkirjaga nad hakkavad vabastama.Sel juhul pöördu töövaidluskomisjoni.Minu töökogemustest-võidab alati töövõtja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kai
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20029 lisas Kai
Vastas Kai teemas Koondamine
laste olemasolu mõjutab ainult siis kui laps on alla 3aastane.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20030 lisas mari
Vastas mari teemas Koondamine
Hasartmänguseadust lugedes ei tuvastanud ma küll kuskil viidet, et kehtiva karistusega inimest ei tohi tööle võtta. On küll öeldud, et loa taotlemise ajal ei tohi teatud ametikohtadel töötada tahtliku kuriteo eest karitust kandvad isikud.
Töölepingu sõlmimise piirang piirdub par. 8-s nimetatuga: 2) Hasartmängukorraldajal on keelatud sõlmida alla 21-aastase isikuga töölepingut või tööettevõtulepingut, mille sisuks on vahetult hasartmängu korraldamisega seotud töökohal töötamine või tööde tegemine või kontrolli teostamine hasartmängu korraldamise üle.

Mulle tundub, praegu kehtivast töölepinguseadusest lähtudes on tööandjal päris keeruline vettpidavalt töölepingu lõpetamine vormistada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • anu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 kuud tagasi #20040 lisas anu
Vastas anu teemas Koondamine
Tere!
Küsimus selline et kas katseajal võib rasedaga töölepingu lõpetada?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.