turuvarblased

  • Ulle
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 2 kuud tagasi #20158 lisas Ulle
turuvarblased lisas Ulle
Tere!
Olen algaja tööandja ja sellest siis ka küsimus, et kui võtan mõne inimese üheks päevaks tööle, näiteks tasuga 20 kr. tund 8 tundi, siis kuidas maksta palka nii, et kõik oleks nagu seadus ete näeb. Vanasti anti päeva lõpus palgalehele allkiri ja inimene sai oma rajha, aga kuidas nüüd on. Olen siin foorumit lugedes aru saanud, et sots.maks tuleb maksta mingi kindla summa pealt ja kas mul on siis üldse mõtet ühepäeva töötajaid kasutada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • MM
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 2 kuud tagasi #20160 lisas MM
Vastas MM teemas turuvarblased
Iseenesest võid sa neid tööle võtta küll ka üheks päevaks. Sõlmid siis nn. suusõnalise töövõtulepingu konkreetse töö tegemiseks ja maksad päeva lõpus palga välja. Võta temalt kindlasti isikukood, et su raamatupidaja saaks makse deklareerida. Väljamakseks võid vormistada ka ainult kassa väljamineku orderi ja sinna siis ka raha saaja allkiri.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • rummujooja paukokse
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 päeva tagasi #20734 lisas rummujooja paukokse
Vastas rummujooja paukokse teemas turuvarblased
kle kui seadusevastane on siis mine ja ja ...Kas sul naine on.Kui mingi võmm tuleb kontrollima siis kui on meessoost siis lase naisel talle taha ajada ja talle oderkolonni sisse joota.Mees on siis nii kaua täis kuni töö on läbi siis kui töölised ennast pesema tulevad las naine ajab veelkord taha ja nussib läbi.Siis tellib veel 1 litsi ja joodab võmmi täis.Võmmi ja listi panete kärule ja lükkate mäe otsa.Võmm ja lits nussivad siis seal.kui pool nussi on läbi lükkab käru alla.Las kõdunevad seal

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • heanõuanneoliviimane
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 päeva tagasi #20735 lisas heanõuanneoliviimane
Vastas heanõuanneoliviimane teemas turuvarblased
ja kui naine ja mees ära ei sure mis siis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • dsfgsd
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 3 päeva tagasi #20736 lisas dsfgsd
Vastas dsfgsd teemas turuvarblased
siis lase mehele kuul pähe ja omanaisele kaa.Litsi paned kappi luku taha ja hakkad temaga vajadusel kapis tegema mdagi sellist mida tehakse voodi s ja paljalt.Siis kui enam ei viici paned litsi kappi lukku tagasi .Süia pole talle vaja anda.Noh las kannatab.Kui vastikuks muutub siis viska järve ja asi klaar.Selleks on see nii et siisa ei pea litsile tasu tehtud töö eest maksma ma ise olen nii 3 korda teind

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kätrin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 2 päeva tagasi #20737 lisas kätrin
Vastas kätrin teemas turuvarblased
tundub, et siin on tegu inimesega, kellel oleks hädasti nõustamist vaja. kust sellised labased inimesed küll tulevad, võta end kokku ning mine oma arenguastmele vastavatele saitidele ning foorumitesse, kui neid üldse sinusugustele leidub. mul on sinust siiralt kahju

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.