Kollektiivpuhkusele saatmine

  • Tarmo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 2 kuud tagasi #20183 lisas Tarmo
Tere,
Kui töölepingus on kirjas et firmas on kollektiivpuhkus 28 päeva, kas siis on võimalik saata töötajat puhkusele 28 päevaks isegi kui ta ei ole veel nii palju puhkust välja teeninud, samas aga makstes välja teenitud puhkuse hüvitise? Sellele lisaks ta ei ole ka soovi avaldanud 28 päeva puhata.

Ette tänades,
Tarmo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marge
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 2 kuud tagasi #20186 lisas marge
Vastas marge teemas Kollektiivpuhkusele saatmine
puhkusele läheb ta siis ikka ka jahh 28 päevaks, aga ka puhkuse raha saab 28 päeva eest. seega saab puhkuse ette ära. tasuta puhkama ei saa te kedagi panna. küll tasaarveldate siis kui töölepingu lõpetamiseks läheb.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • tjahh
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20377 lisas tjahh
Vastas tjahh teemas Kollektiivpuhkusele saatmine
mhmhmh, aga kui inimene tuli tööle nt mais ja juulis on kollektiivpuhkus, otse loomulikult ma ei saa talle maksta 28 päeva kuna tal ju tegelikult ei ole katseaegki lõppenud. Ja kui peale puhkust ütleb adjöö, ma lahkun, millest ma siis tasaarveldan töölepingu lõppemisel????

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Liis
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20387 lisas Liis
Vastas Liis teemas Kollektiivpuhkusele saatmine
Esitad nõude ja maksab tagasi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • liisu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20413 lisas liisu
Vastas liisu teemas Kollektiivpuhkusele saatmine
Mina üritaksin töölisega kokkuleppele jõuda. Ta saab ju aru, et pole töötanud ja pole millegi eest talle tasusid maksta. Kuigi see on seadusevastane, aga läbirääkimistega saab igasuguseid olukordi ära lahendada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • marge
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20432 lisas marge
Vastas marge teemas Kollektiivpuhkusele saatmine
ei ole nii, et meil on kollektiivpuhkus ja sina vaata ise mis sa niikaua kodus ja ilma rahata teed. tuleb ka temale kogu puhkuse raha välja maksta ja kui peaks juhtuma nii, et on peale puhkust kohe lahkumas, siis on jahh tööandjal igati õigus ülemakstud summa tagasi nõuda. küll aga ei ole tööandjal mitte mingisugust õigust töötajat tasuta puhkama sundida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tööandja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
20 aastat 1 Kuu tagasi #20439 lisas Tööandja
Vastas Tööandja teemas Kollektiivpuhkusele saatmine
kahjuks ütleb oma kogemus noorte töötajatega seda, et ettemakstud summat võib tööandja ootama jäädagi ning kohtukaudu nõudmine on lõpuks teine sama suur kulu otsa :/

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.