koondamis probleem

  • olga
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #20845 lisas olga
koondamis probleem lisas olga
mul on selline mure olen lapsega kodus ja ta saab kohe kolmeseks.minu töökoht on (kus ma enne töötasin samas firmas)kinni pantud ja minu tööandja pakub mulle tööd aga see pole samaväärne töö.mina soovin et mind koondatakse aga nemad ütlevad et töö on ikkagi olemas mis sest et mitte sama.ja et koondamine oleks firmale rahalin väljaminek,et miks sind koondad kui töö ikkagi olemas aga see töö ei ole see mida mina tegi .mida teha ja kuidas toimida et ma petta ei saaks??++

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • veera
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #20847 lisas veera
Vastas veera teemas koondamis probleem
Päris kindel ei ole, aga minu mäletamist mööda ei peagi kohta säilitama, kui oled kolm aastat lapsega kodus.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Aldo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #20848 lisas Aldo
Vastas Aldo teemas koondamis probleem
Ei, ei, ei.
Tegelikult nad on kohustatud sul minna laskma, kui sa ei ole uue pakutava tööga nõus ja hüvitise peavad maksma vastavalt koondamise sätetele. Kui nad ei nõustu, siis võid pöörduda töövaidluskomiskoni poole. See oleks neile hea suutäis. Mis firmaga tegu kui saladus pole?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • olgalt Aldole
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #20850 lisas olgalt Aldole
Vastas olgalt Aldole teemas koondamis probleem
tänana vastuse eest nii ma teengi.ütleks aga mitte nii avalikkus kohas mine tea .parem karta kui kahetseda hiljem.ega nad üritavad nii läbi lüüa et ei peaks maksma aga ma alla ei anna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.