rahvusvahelised tasud

  • algaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #20851 lisas algaja
rahvusvahelised tasud lisas algaja
kuidas arvutada rahvusvahelisi tasusid kui ma tean summat mis makstakse välja inimesele eurodes saan aru et pean arvutama need ümber kroonidesse aga edasi kuidas siis millised maksud sealt maha lähevad

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lille
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #20853 lisas Lille
Vastas Lille teemas rahvusvahelised tasud
Saan ma aru õigesti, et tegu on ikka palgaga?
Aga miks EUR-ides. Tee leping ikka EEK-des ja sealt lähevad kõik maksud ikka nagu tavalisest palgast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • algaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #20859 lisas algaja
Vastas algaja teemas rahvusvahelised tasud
jah tegu on palgaga aga minule on antud arvestamiseks eur-ides, kui on töövõtulepinguga siis tulumaksuvaba miinimumi ei ole olen ma õieti aru saanud, leping ei ole minu teha. mina arvutan ainult palga nt. siis kui mulle on antud 862 eur-i siis korrutan selle eesti kursiga mis on momendil 15,64660 ja sellest summast võtan maksud. olen ma nüüd õieti aru saanud ? Tänan et vastasid

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mammu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #20865 lisas mammu
Vastas mammu teemas rahvusvahelised tasud
tulumaksuvaba miinimum ei ole juba tükk aega enam lepinguga seotud. tulumaksuvaba miinimumi tohib arvestada inimese töötasust (aga ka renditasust, saadud alimentidest, ükskõik millisest tasust põhimõtteliselt) kui inimene on teinud sellekohase avalduse.

seda, kas etteantud summa on neto-või brutopalk, seda peaksid ikkagi üle täpsustama...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lille
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #20866 lisas Lille
Vastas Lille teemas rahvusvahelised tasud
see on jah veidi kompltseeritud asi, aga tulumaksuvaba ära arvesta, kui ei ole töötaja avaldust. Ja kurssi pead arvestama väljamaksu päeva järgi, st. kui maksad näiteks 10. juulil , siis vaatad 10. juuli Eesti panga kurssi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.