õppepuhkuse eest tasu maksmine

  • Kadi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #20978 lisas Kadi
Võtsin õppepuhkust 10päeva, algusega esmaspäevast nüüd selgus aga, et mulle maksti ainult seitsme päeva eest. Kas siis laupäeva ja pühapäeva eest ei makstagi? Töötan ise graafiku alusel st laupäevad ja pühapäevad on mul samasugused tööpäevad nagu ülejäänud. Kust ma saaksin infot õppepuhkuse eest tasustamise kohta?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Liis
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #20985 lisas Liis
Vastas Liis teemas õppepuhkuse eest tasu maksmine
Täiskasvanute koolituse seadus ja keskmise palga arvutamise kord.

Ilmsalt sul on nende 10 päeva sees 7 graafiku järgset päeva. Õppepuhkuse tasu makstakse nn graafikujärgsete tööpäevade eest

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kadi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #20987 lisas Kadi
Vastas Kadi teemas õppepuhkuse eest tasu maksmine
(3) Tasemekoolituses osalemiseks antakse töötaja või teenistuja soovil õppesessioonideks õppepuhkust koolitusasutuse teatise alusel sessiooni ajaks vähemalt 30 kalendripäevaks õppeaasta jooksul.

Kas mitte seaduses pole kirjas kalendripäevad mitte tööpäevad? Või ma saan ise millestki valesti aru

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Liis
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #20988 lisas Liis
Vastas Liis teemas õppepuhkuse eest tasu maksmine
antakse õppepuhkust 30 päeva loe edasi seal on öeldud, et 10 päevaks saäilitataks keskmine palk (ülejäänud aja eest makstakse miinimumi)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kadi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #21025 lisas Kadi
Vastas Kadi teemas õppepuhkuse eest tasu maksmine
olgu, vahet pole kas miinimum või mitte aga mulle maksti ainult seitsme päeva eest kuigi võtsin õppepuhkust kümme päeva (10 päeva on ka puhkuse käskkirjas) siis ma saan aru et peaksin saama tasu kõigi kümne päeva eest, mitte ainult seitsme päeva eest. Mulle ju kolme päeva eest üldse ei makstud. Ei saa ju öelda, et laupäeva ja pühapäeva eest me ei maksa. Kas mul on õigus või eksin?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #21028 lisas mari
Vastas mari teemas õppepuhkuse eest tasu maksmine
See ei ole ju mingi tavaline puhkusetasu,et makstakse kõigi kalendripäevade eest,vaid hüvitatakse töölt puudutud tööpäevade tasu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.