töölepingu lõpetamine

  • muri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #21047 lisas muri
olen tähtajalise töölepinguga tööl, st. et kui minu töölpeing lõppeb hetkel, kui kumbki kahest eelnevast töötajast peaks lapsepuhkuselt naasema, siis nad lõpetavad minuga töölepingu. arvatavasti aga pikendavad, olgugi et üks naistets tuleb sügisest tööle, sest firmast lahkub veel kaks töötajat. aga kuidas peaksin käituma mina, kui soovin ka lahkuda?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mutt
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 11 kuud tagasi #21058 lisas mutt
Vastas mutt teemas töölepingu lõpetamine
kas sinu tähtajalisel töölepingul on lõpetamise kuupäev või on seal, et kuni asendatava tööle tulemiseni. Sina pead ikka ise olema ju töölepingu pikendamisega nõus,kui ei ole, siis vabastatakse sind töölt seoses tähtaja möödumisega

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirli Oja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 9 kuud tagasi #21601 lisas Sirli Oja
Vastas Sirli Oja teemas töölepingu lõpetamine
soovin teada kas ülemus võib mind panna õhtusesse vahetusse kui mul on kolmeaastane laps.lasteaiast pean ta juba kell5 ära tooma aga tööl pean olema õhtu kella 11-ni mis teha

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Urve
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 9 kuud tagasi #21603 lisas Urve
Vastas Urve teemas töölepingu lõpetamine
§ 11. Töötamine õhtusel ja ööajal

(1) Õhtune aeg on ajavahemik kella 18.00-st - 22.00-ni, ööaeg on ajavahemik kella 22.00-st - 6.00-ni.

(2) Õhtusel ajal on keelatud tööle rakendada 13–14-aastast või koolikohustuslikku töötajat, välja arvatud käesoleva paragrahvi lõikes 6 toodud juhul.

(3) Ööajal on keelatud tööle rakendada:
1) rasedat;
2) alaealist, välja arvatud käesoleva paragrahvi lõikes 7 toodud juhul;
3) töötajat, kellele see on keelatud arsti otsusega.

(4) Isikut, kes kasvatab alla 12-aastast või puudega last või hooldab täielikult töövõimetut isikut, võib rakendada tööle ööajal üksnes tema nõusolekul.

Järelikult seadus seab piirid öötööle rakendamisel. Õhtusel ajal on ainult keeld alaealiste suhtes.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • rebane
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 9 kuud tagasi #34513 lisas rebane
Vastas rebane teemas töölepingu lõpetamine
2006 aasta puhkusetasu 10kuu eest saamata töötan miinimumpalgaga kui suur on summa

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.