koolitus-kelle kulul ?

  • Verka
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 10 kuud tagasi #21194 lisas Verka
Töötan koka abilisena ja mind saadeti hügieeni jne.koolitusele.Mul KÄSTI see koolitus ise kinni maksta,kas on tööandjal õigus seda nõuda ? Ja veel hirmutati,et kui ise vabatahtlikult ei maksa siis peetakse koolituskulud palgast kinni.Kas oskab keegi nõu anda ? Ette tänades.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Liis
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 10 kuud tagasi #21195 lisas Liis
Vastas Liis teemas koolitus-kelle kulul ?
Palgast ei ole ilma töötaja kirjaliku nõusolekuta seda õigus kinni pidada. Samuti ei ole õigust nõuda tööalase koolituse tasumist töötajalt. Kui sul on sanitaarraamat olemas pole tööandjal õigust sinult midagi nõuda. Kuid kui töötaja maksab koolituse kinni ja saadab koolitusele pole töötajal õigust sellest keelduda. Tööalasel koolitusel osalemise ajaks peab tööandja säilitama keskmise palga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verka
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 10 kuud tagasi #21206 lisas verka
Vastas verka teemas koolitus-kelle kulul ?
Tänan,Liis.Koolitusel oldud päev oli mul graafikujärgselt vaba kas see päev tuleb ka keskmise järgi maksta ? Ja veel,koolitus toimus Tallinnas,sel juhul peaks mul olema õigus ka sõidukulud tagasi saada või jäävad need minu enda kanda ? Kas kõik need asjad on ka kuskil seaduses kirjas või saab tööandja laveerida sisekorra jne eeskirjadega.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Anu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 10 kuud tagasi #21302 lisas Anu
Vastas Anu teemas koolitus-kelle kulul ?
See on just nii. Kui Tallinn on üle 50 km kaugusel, saab ka komandeeringu päevarahad (50.- ühepäevase puhul). Seaduses kõik kirjas

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 10 kuud tagasi #21314 lisas Mari
Vastas Mari teemas koolitus-kelle kulul ?
Meie asutus ei maksa mingeid päevarahasid - vist on nii kollektiivlepingus, aga kursust küll ise kinni maksma ei pea, kui tööandja saadab Sind koolitusele. Minu enda asutus saatis mind esimesel tööaastal Tallinna tasuta konverevtsile ja maksis kinni vaid ühe otsa bussipileti - vaat nii võib tööandja teha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.