Tööstaazh

  • Jette
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 10 kuud tagasi #21234 lisas Jette
Tööstaazh lisas Jette
Olen töötanud alates 1999. aastast vallaasutuses (nt vallaasutus Lasteaed), mis likvideeriti 2001 lõpus ning mille loogiliseks jätkuks 2002 a. oli 100%valla osalusega osaühingu loomine (OÜ Lasteaed). Ametinimetus ja töö sisu on sama. Nüüd minu töökoht koondatakse. Kas mu tööstaazi peaks lugema 1999. aastast või 2002. aastast? Ehk siis kas 5 või 2 aastat?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kaz
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 10 kuud tagasi #21236 lisas kaz
Vastas kaz teemas Tööstaazh
See ei olene ametinimetusest ja töö sisust. Oleneb ikka sellest kellega on sõlmitud tööleping. Kui enne oli sõlmitud tööleping selle vallaasutusega ja nüüd OÜ-ga siis sellest lähtuvalt on tööstaaz ka erinev. Üldine tööstaaz küll liidetakse, aga ettevõtte sisest arvestatakse ikka töölepingu sõlmimise järgi. Arvan, et sul on kaks erinevat töölepingut olnud, valla oma lõpetati, seal jäi tööstaaziks 3 aastat ja praegune sõlmiti siis ja koondamise aluseks on 2 aastat tööstaazi kokku on üldist ikka 5.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 10 kuud tagasi #21239 lisas kata
Vastas kata teemas Tööstaazh
Koondamisel võetakse aluseks praegu kehtiva töölepingu järgne staaž. Nii et kui eelmine leping lõpetati ja sõlmiti täiesti uus tööleping, võetakse aluseks 2 aastat.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Liis
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 10 kuud tagasi #21242 lisas Liis
Vastas Liis teemas Tööstaazh
sõltub millise paragrahvi järgi eelmine tööleping lõpetati.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.