dekreediraha

  • killuke
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 10 kuud tagasi #21335 lisas killuke
Vastas killuke teemas dekreediraha
Sünnitusleht algab sul ju 2004 dets ja ongi arvutamise aluseks 2003 a.Vanemahüvitist saad
2004 järgi sest laps sünnib jaan 2005.Sinu juures (ja kindlasti ka paljude teiste) ongi nüüd eripäraks see,et see kõik satub aastavahetusele.Aga nagu ma juba ütlesin ,et seda kui su leht algaks jaan 2005 makstaks sulle ikkagi 2003a järgi, küsi haigekassast.Asi on vist ikkagi jälle selles aastavahetuses ja tuludes.Küsi siis sealt niimoodi,et kui haigusleht algab näit jaan 2005 mis aasta palk siis aluseks võetakse.
Ma arvan,et mine ikka sünnituspuhkusele nii nagu arst sulle lehe annab.Kui 2003 on väiksem kui 2004 siis haiguslehega jah kaotad aga vanemahüvitise saad jälle 2004 järgi ja suurema

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Janika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 10 kuud tagasi #21336 lisas Janika
Vastas Janika teemas dekreediraha
No eks ma pea minema jah, sest ega ma pole sealt haigekassast mingit ammendavat vastust saanud. Ise ma mõtlesin, et kui ma seda 140 päeva raha ei võta... seega mul võibolla sünnituspuhkusele minekut üldse mingiks aluseks ei võeta (kuna haigekassaga pole sis ju mingit tegemist VIST). Ja võetakse Sots Ameti poolt juba lapse sünniaasta ja emapalga arvutus siis läheks 2004 aasta keskmise järgi ja kui ma siis rahas võidaks - oleks old see minujaoks sobivam.
Seda jah et emapalk tuleks siis 2004 järgi - seda ma olen ka enam vähem arvestand... Aga oleks kõik selle aasta järgi - oleks hea!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • killuke
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 10 kuud tagasi #21337 lisas killuke
Vastas killuke teemas dekreediraha
Ära ainult endale ja lapsele sellega liiga tee et viimase päevani tööl käid,tervis maksab ka midagi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Janika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 10 kuud tagasi #21339 lisas Janika
Vastas Janika teemas dekreediraha
Aitäh sulle! Ma ei saagi käia ju, 30 päeva varem pean ikka minema ära.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 9 kuud tagasi #21361 lisas Mari
Vastas Mari teemas dekreediraha
Kui tervis vastu peab, või käia viimse hetkeni tööl. Kui sinu jaoks on tähtis saada vanemahüvitist 2004.aasta põhjal, siis kaotad küll kuigipalju päevi 140-st, aga võit on ilmselt suurem.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.