koondamine

  • elen
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 9 kuud tagasi #21526 lisas elen
koondamine lisas elen
Olen ettevõttes lapsehooldus puhkuse asendaja ja nüüd tuleb ettevõttes struktuuri muutus ja mulle anti kätte koondamine kuigi olen asendaja. Asendatava laps saab alles järgmisel sügisel 3-seks. Kas asutusel on õigus mind koondada?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 9 kuud tagasi #21533 lisas Mari
Vastas Mari teemas koondamine
Põhimõtteliselt ei tohiks Sind koondada. Lepingus peaks olema kirjas, et oled tööl kuni põhitöötaja tööle tulekuni. Uuri lepingut. Kuigi, kui Sind nüüd koondatakse, tuleb Sulle maksta koondamisraha. Sel juhul võib tööandja ka põhitöötaja puhkuselt hetkeks ära kutsuda ja Sulle näidata, et lepingu järgi pead lahkuma. Põhitöötajal on iga hetk võimalus tööle tagasi tulla, ka suvalisel hommikul ja teatada, et nüüd asub tööle. Reeglina kirjutavad põhitöötajad alati, et lapsehoolduspuhkus kestab lapse 3-aastaseks saamiseni, kuid paljud tulevad lihtsalt varem tööle ja neil on selleks täielik õigus. Sa pidid tööle minnes arvestama, et Sul võib iga hetk töö otsa lõppeda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • elen
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 9 kuud tagasi #21551 lisas elen
Vastas elen teemas koondamine
Tänan Sind vastamast. Asi ongi põhimõttes kas nad tohivad minust sedasi lahti saada. Valmis olen ma muidugi lahkuma kuilapsehoolduspuhkusel viibija tagasi tuleb.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.