Raseduspuhkusest

  • Kärt
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 8 kuud tagasi #21654 lisas Kärt
Raseduspuhkusest lisas Kärt
Olen rase ja mul on tööandjaga tööleping sõlmitud aastakaupa, iga aasta esimesel päeval pikendadakse. Dekreeti jäämise õigus on mul alates 10-detsembrist, oletatav sünnikuupäev 15 veebruar, seega otsustasin puhkusele jääda mitte enne kui 15 jaanuaril.
Hiljuti oli mul direktoriga juttu sellest, tema tahab aasta lõppedes lihtsalt jätta lepingu pikendamata ja tema jaoks lahendab see asja.
See 15 päeva poleks ju minu jaoks probleem, ongi vist tervisele ka parem kui saan varem puhkusele, aga mulle on jäänud mulje, et sünni- ja lapsehoolduspuhkuse saamiseks peab olema dekreeti mineku hetkel kehtiv tööleping.
Kas siis ainuke lahendus oleks minu jaoks minna dekreeti ikkagi enne detsembri lõppu?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • e
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 8 kuud tagasi #21655 lisas e
Vastas e teemas Raseduspuhkusest
no kui lähed dekreeti määratud ajal 70 päeva enne sünnitus kuup. pole ju probleemi sul on ju õigus ka dekreediaja eest puhkus välja võtta see on 11päeva

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 8 kuud tagasi #21752 lisas Mari
Vastas Mari teemas Raseduspuhkusest
Selleks, et tohiks töölepingut määramata ajaks sõlmida, peab see olema põhjendatud.Kui su töölepingut on pikendatud rohkem kui kaks korda, siis vahet ei ole mis sinna lepingusse kirjutatud on - lepingut loetakse ikkagi määramata tähtaajaga töölepingusks. VT TLS § 27

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Aivo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 7 kuud tagasi #21921 lisas Aivo
Vastas Aivo teemas Raseduspuhkusest
Õige:) Seega on Sinu leping tähtajatu:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.