Palun aidake!

  • siljakas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 8 kuud tagasi #21737 lisas siljakas
Palun aidake! lisas siljakas
Sain koondamise, töölepingusse töölepingu lõpetamise reale kirjutati hüvitise summa mis makstakse koondamise eest 4 kuud, kogusummas 40000.-, kuid minu arvestamise mööda peaks seal sees olema ka okt. kuu töötasu. Kas nii on õige. kui lepingusse kirjutati koondamise eest selline summa

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Liis
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 8 kuud tagasi #21740 lisas Liis
Vastas Liis teemas Palun aidake!
koondamise hüvitis võib ju olla nelja kuu summa, ega palk ei ole koondamishüvitis. Nii samuti ei lähe koondamishüvitise sisse kasutamata puhkuse kompesnisatsioon

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Eha
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 8 kuud tagasi #21741 lisas Eha
Vastas Eha teemas Palun aidake!
Minu arust oleks ideaalne, kui töölepingu lõpetamise dokumendil on näha mille eest ja kui palju (nii arvestus kui ka kinnipidamine), viimasel tööpäeval töötajal saada on. Samuti, milline summa välja makstakse (üle kantakse).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • siljakas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 8 kuud tagasi #21743 lisas siljakas
Vastas siljakas teemas Palun aidake!
Aga selles see asja point ongi, et milline on siis mulle makstav hüvitis. Kas see mis on kirjutatud töölepingusse. Irw. Ega mina ju ei tea kuidas neid arvestatakse. Kuidas seda kogusummat siis lepingu lõpetamise real üldse võtta. Kas naljana või ikka õige asjana.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • siljakas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 8 kuud tagasi #21744 lisas siljakas
Vastas siljakas teemas Palun aidake!
Kui ei arvestata seda, mis seal kirjas on võib ju mis tahes summat kirjutada ja väljamaksta.Seal ei ole kirjas, kas on arvestuslik või väljamakstav summa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • killuke
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 8 kuud tagasi #21745 lisas killuke
Vastas killuke teemas Palun aidake!
uutes töölepingu vormides sellist rida ei olegi.Kui tahad täpselt teada, mida ja kui palju, küsi raamatupidaja käest palgalipik seal on kõik peal -palju arvestatud ja mille eest, palju makse kinnipeetud ja palju saad.
Ilma küsimata ei ole raamatupidajal kohustust sulle seda anda.Küsi aga julgesti

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Eha
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 8 kuud tagasi #21754 lisas Eha
Vastas Eha teemas Palun aidake!
Tuleb kirjutada näiteks: 1) töötasu oktoobrikuu 10 tööpäeva eest nii palju kroone;
2) hüvitist 4 kuu keskmise palga ulatuses nii palju kroone; 3) hüvitist töölepingu lõpetamisest vähem etteteatatud nii mitme tööpäeva eest sellises summas; 4) hüvitist kasutamata jäänud puhkuse nii mitme kalendripäeva eest sellises summas jne.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.