Lepingu lõpetamine katseajal.

  • Taimi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 7 kuud tagasi #21957 lisas Taimi
Lihtsalt huvitab.Kas tööandjal on õigus katseaja staatuses oleva emaga lõpetada tööleping,kui ema on olnud katseajal mõningad korrad (3-4*) lastega haiguslehel.Lapsed ei ole alla 3 aastased.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • silja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 7 kuud tagasi #21960 lisas silja
Vastas silja teemas Lepingu lõpetamine katseajal.
Ma arvan küll, et on.. Kui on katseaeg, siis tööanjal õigus päevapealt lahti lasta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Annike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 7 kuud tagasi #21962 lisas Annike
Vastas Annike teemas Lepingu lõpetamine katseajal.
Kas see on piisav põhjus lahti laskmiseks, kui on lapsega haiguslehel olnud?? Minu arust küll mitte!! Katseaeg on ikka selleks et vaadata kas inimene oma tööga hakkama saab. See et laps haigeks jääb ei näita sugugi seda...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Priit
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 7 kuud tagasi #21973 lisas Priit
Vastas Priit teemas Lepingu lõpetamine katseajal.
Sõltub suuresti ametikohast. Kui on ikka selline koht, mis nõuab kindlat ja pidevat kohalolekut, siis on põhjus lapse haiguse pärast töötajat mitte tööle võtta, sest võib arvata, et laps ei jäänud esimest ja viimast korda haigeks. Võib tunduda küüniline, aga tööandjana ei saa teisiti käituda. Aga rõhutan veel, oleneb ametikohast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • silja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 7 kuud tagasi #21977 lisas silja
Vastas silja teemas Lepingu lõpetamine katseajal.
Minu teada ei peagi mingit mõjuvat põhjust olema.. Tööandja lihtsalt ütleb et ei saanud tööülessanetega hakkam ja ongi kõik..

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • leelo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 7 kuud tagasi #21985 lisas leelo
Vastas leelo teemas Lepingu lõpetamine katseajal.
See ongi vaid põhjus, et ei saa hakkama, aga kui on põhjus, et laps haige, see ei sobi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mees
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 7 kuud tagasi #21986 lisas mees
Vastas mees teemas Lepingu lõpetamine katseajal.
Tegelikult peab minu teada tööandja põhjendama ka lõpetamist (juhul, kui läheb asi TVK-i). Samuti peaks minu teada olema tehtud enne katseaja lõppu katseaja tulemuste hindamise leht, kus on siis need Sinu n-ö "patus" kirjas ning et seda on Sinule ka allirja vastu tutvustatud. Vastasel juhul võiks minu arust taotleda tööle ennistamist...või mis targemad pead arvavad?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.