aidake puhkustega

  • kati
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 5 kuud tagasi #22324 lisas kati
aidake puhkustega lisas kati
läksin tööle 12.01.2004, septembris võtsin 1 nädala (7 päeva)puhkust. nüüd selle aasta jaanuaris sai töötatud 1 aasta ja sättisin oma 21 päeva puhkust juuli-agustisse... täna ütles ülemus, et ma peaksin veel ühe nädalakese kusagile ära paigutama....? et peaksin selle 1 nädala ka see aasta ära võtma. kas siis ei ole mitte nii, et kunas ma 1 nädala võtsin juba eelmine aasta ja tööaasta eest saadavat puhkust jäi järgi 3 nädala eest, et ma ei pea võtma seda ühte nädalat veel....vabandust väga segane kiri...aga palun vastake kes oskab

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • elina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
19 aastat 5 kuud tagasi #22326 lisas elina
Vastas elina teemas aidake puhkustega
Puhkuseseadus § 14 ütleb, et puhkust teise ja järgmiste tööaastate eest antakse täies ulatuses tööaasta kestel. Ning esimese tööaasta puhkuse kohta ütleb, et pärast 6 kuud töötamist on õigus puhkust saada võrdeliselt töötatud kuude arvuga ning saamata jäänud puhkuseosa antakse mõnel muul ajal või liidetake järgmise tööaasta puhkusega (PuhkS § 13). Kui nüüd siit järeldusi teha, siis võiksid sa teise tööaasta kestel 12.01.2005/11.01.2006 puhata 28 päeva + veel ka esimesest tööaastast 12.01.2004/11.01.2005 järele jäänud päevade võrra ehk nagu aru sain siis 21 päeva. Kokku seega 49 päeva, aga sa ei pea ju kõike ka välja võtma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.